Teleexpress zaprasza nad Jezioro Tarnobrzeskie

By dla turystów stało się jasne, że warto tu przyjeżdżać! My to wiemy. Teraz o walorach Jeziora Tarnobrzeskiego i spodziewanych już na majówkę efektach rewitalizacji terenów nad tym zbiornikiem, dzięki Teleexpressowi dowiedzieli się widzowie w całej Polsce.

W wyemitowanym w poniedziałek, 11 stycznia, w Teleexpressie materiale o rewitalizacji terenów nad Jeziorem Tarnobrzeskim i jej spodziewanych już wkrótce efektach podkreślono, że nasze jezioro jest bardzo duże i bardzo czyste, a niebawem będzie też bardzo nowoczesne. W teleexpressowym, krótkim przecież formacie, zmieściły się wszystkie najważniejsze informacje. Mowa więc była o tym, że w ramach rewitalizacji terenów nad Jeziorem Tarnobrzeskim powstają dojazdy, chodniki, przebieralnie, park linowy, toalety, bary, a także o tym, że trwają testy nowego oświetlenia „by dla turystów stało się jasne, że warto tu przyjeżdżać.” Jak podkreślono, infrastruktura ma być gotowa już na majówkę.

Dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi telewizji publicznej Jezioro Tarnobrzeskie promujemy w całym kraju!

Materiał dotyczący Jeziora Tarnobrzeskiego można obejrzeć pod poniższym linkiem, od 7 minuty i 33 sekundy. https://teleexpress.tvp.pl/51445431/11012021-1700

Pełniejsza wersja na TV Rzeszów:
https://rzeszow.tvp.pl/51732343/trwa-rewitalizacja-terenow-nad-jeziorem-tarnobrzeskim

Info: UM

You May Also Like