Pobranie apki da karmę w psie łapki – pomóż zebrać 250 kg karmy dla Schroniska u Machowiaków

Lokalna aplikacja Tu Tarnobrzeg wraz z Tarnobrzeskim Stowarzyszeniem „Chrońmy Zwierzęta” postanowili połączyć siły i ruszyć z kampanią społecznie odpowiedzialną. Celem akcji jest zebranie 250 kg mokrej karmy dla zwierząt ze schroniska oraz zwiększenie świadomości mieszkańców o działalności
i potrzebach schroniska.

Aby dołączyć do akcji wystarczy, że w dniach od 3 do 9 marca pobierzesz na swój telefon aplikację “Tu Tarnobrzeg”, która zadeklarowała się przekazać 100 gramów mokrej karmy za każde pobranie apki. Jeśli masz już aplikację, a chciałbyś wziąć udział w akcji możesz poinformować swoich znajomych.

Skąd pomysł na akcję?

Mając na uwadze, że aplikacja powstała z myślą o jej mieszkańcach i dla jej mieszkańców, Tu Tarnobrzeg wychodzi z inicjatywą realizowania kampanii społecznie odpowiedzialnych, które przyniosą korzyści lokalnej społeczności. “I tak planowaliśmy wydać te środki na promocję. Zamiast płacić Facebookowi i wysyłać pieniądze za ocean, chcemy szukać rozwiązań, które pozwolą nam osiągnąć podobne cele jednocześnie trzymając się ducha lokalnego patriotyzmu.” – mówi Tomek Kloc z Tu Tarnobrzeg.

Jak wziąć udział w akcji?

Aby pobrać aplikację wystarczy wyszukać “Tu Tarnobrzeg” w sklepach Google Play lub App Store albo kliknąć w ten link. Schronisko u Machowiaków i Tu Tarnobrzeg zachęcają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w akcji.

Więcej informacji o akcji, a także jej zasady znaleźć możesz na tej stronie dedykowanej akcji.

You May Also Like