O kobietach i mężczyznach w TDK-u

Poezja, muzyka, nostalgiczny nastrój i rozmowy. Tarnobrzeski Dom Kultury z okazji Dnia Kobiet zaprasza na liryczno-muzyczne spotkanie online.

O kobietach, mężczyznach, relacjach, miłości i pragnieniach – Tarnobrzeski Dom Kultury we współpracy z Telewizją Lokalną TVL przygotował program w klimacie retro, który będzie można obejrzeć wieczorem 8 marca. Będzie można usłyszeć piosenki Agnieszki Osieckiej, wiersze Wisławy Szymborskiej i Zuzanny Ginczanki, a także utwory instrumentalne. Organizatorzy zapewniają, że program będzie nietypowy i nieco z przymrużeniem oka.

– Zależało nam na stworzeniu formuły spotkania, czyli tego, czego w dzisiejszych czasach nam tak brakuje – mówi Renata Domka z TDK-u. – Chcieliśmy także stworzyć literacko-muzyczny dialog, sięgnąć po poezję, zastanowić się nad istotą relacji z innymi ludźmi, relacji damsko-męskich, nie tylko z kobiecego punktu widzenia. Mamy nadzieję, że nasze retro spotkanie, trochę nostalgiczne, trochę refleksyjne, pozwoli widzom oderwać się od codziennych trosk.

W programie wystąpią muzycy i instruktorzy oraz podopieczni TDK. Wydarzenie będzie można obejrzeć w poniedziałek 8 marca o godz. 18.00 na kanale YouTube Telewizji Lokalnej TVL: https://tiny.pl/r45ql Dostęp bezpłatny.

rd

You May Also Like