Senator, kobiety i inne tajemnice państwowe – premiera w TDK

Intrygi, afery, zaskakujące zwroty akcji – to będzie emocjonujący wieczór teatralny w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Wkrótce premiera najnowszego spektaklu Teatru Czwartek.

Podczas pandemicznego zamknięcia Teatr Czwartek nie tracił czasu. Przerwę wykorzystał na przygotowania do nowego spektaklu: „Senator, kobiety i inne tajemnice państwowe”wg scenariusza D.W. Rettingera. Efekty pracy aktorów zobaczymy na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury już 17 i 18 czerwca.

Polityk próbuje z pomocą zaprzyjaźnionego psychoterapeuty zapanować nad niebezpiecznymi, bo politycznymi, komplikacjami swojego życia, które właśnie gwałtownie wymyka się spod jego kontroli. Wszystko przez kobiety. Czy zagra w tę grę? Czy wygra? Czy tylko kobiety nie tracą głowy w takim bałaganie?

Wystąpią: Maja Brzeska, Agata Szymańska, Marcin Raś i Mateusz Załuska.

Dwa spektakle premierowe odbędą się w czwartek (17 czerwca) i piątek (18 czerwca) o godz. 19.00. Bilety w cenie 5 zł można kupować w TDK. Ilość miejsc jest ograniczona. Widzowie mogą zajmować co drugie miejsce. W sali widowiskowej obowiązują także maseczki.

Info: TDK

You May Also Like