Jarmark Dominikański zgodnie z planem

Rękodzielnicy, wytwórcy, rzemieślnicy, artyści już mogą zgłaszać swój udział w Jarmarku Dominikańskim. W tym roku odbędzie się on 7 i 8 sierpnia.

Jarmark Dominikański odbędzie się po raz 22. Po ubiegłorocznej przerwie spowodowanej pandemią, wraca do kalendarza najważniejszych tarnobrzeskich wydarzeń. Właśnie został opublikowany regulamin uczestnictwa w Jarmarku. Na stronie www.tdk.tarnobrzeg.pl można znaleźć formularz karty zgłoszenia. Należy ją wypełnić i złożyć w TDK osobiście, pocztą, lub mailem w terminie do 22 lipca.

Jarmark odbędzie się 7 i 8 sierpnia na Placu Bartosza Głowackiego. Jak stanowi regulamin główną część Jarmarku stanowi ekspozycja stoisk rękodzieła artystycznego i wytworów rzemiosła, a także producentów żywności tradycyjnej, regionalnej, lokalnej, zielarstwa, produktów wytworzonych zgodnie z zasadami ekologii. Większość dotychczas obowiązujących zasad uczestnictwa w charakterze wystawcy pozostanie niezmienionych. Organizatorzy jednak przypominają, że wciąż obowiązują pandemiczne obostrzenia, dlatego należy liczyć się z tym, że ilość dostępnych miejsc będzie ograniczona.

You May Also Like