Turnieje planszówek w Stal Fiction

Nie masz pomysłu na spędzanie wakacji? Nie wiesz, co robić z wolnym czasem? Szukasz ciekawych wyzwań? Stowarzyszenie Stal Fiction wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zaprasza na wakacyjne turnieje gier planszowych

! Gry planszowe są nie tylko ciekawą i przyjemną rozrywką, ale dają również wspaniałe korzyści: uczą logicznego myślenia, myślenia i planowania strategicznego, rywalizacji, współpracy, analizy, empatii, umiejętności pracy w zespole. Gry planszowe to 100% świetnej zabawy, 100% rywalizacji i 100% przyjemności! Jeśli nie znasz gier, w które będziemy grać na turniejach – żaden problem, przed turniejami odbędzie się nauka gier. Serdecznie zapraszamy w lipcu i sierpniu do siedziby stowarzyszenia Stal Fiction w Stalowej Woli przy ulicy Popiełuszki 4 (aula). Przyjdź i zagraj z nami!

Działanie realizowane przez Stowarzyszenie Stal Fiction w ramach zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i ochrony dziedzictwa narodowego w 2021 roku pn. „Stalowowolskie Larpo – Granie”, dofinansowanego z budżetu Gminy Stalowa Wola.