Świetny występ tarnobrzeskich kajakarzy

Na odbywających się w dniach 05-09.08.2021 Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Kajakarstwie Klasycznym odbywających się w Bydgoszczy zawodnicy Klubu Kajakowego „Jezioro Tarnobrzeg” zdobyli trzy medale oraz zajęli bardzo dobre lokaty.

Magdalena Szczęsna
– w wyścigu K1 na dystansie 5000 m zajęła 1. miejsce zdobywając tym samym tytuł Mistrza Polski
– w wyścigu K1 na dystansie 500 m zajęła 2. miejsce oraz wywalczyła srebrny medal
– w wyścigu K1 na dystansie 1000 m zajęła 4. miejsce ze stratą zaledwie tysięcznych sekund do trzeciego miejsca.

Zuzanna Błażejczak
– w wyścigu K1 na dystansie 5000 m zajęła 3. miejsce i wywalczyła zasłużenie brązowy medal
– w wyścigu K1 na dystansie 1000 m zajęła 6. miejsce
– w wyścigu K1 na dystansie 500 m zajęła 9. miejsce

Dobrze zaprezentowali się również pozostali zawodnicy.

Julia Jarocka w wyścigach K1 na dystansach 200 m i 1000 m wywalczyła finały B.

Nasza dwójka Juniorów Młodszych w składzie Antoni Kołodziej i Aleksy Krystek w wyścigu K2 na dystansie 500 m zajęła 2. miejsce w finale B, natomiast w wyścigu K2 na dystansie 5000 m wywalczyła 9. miejsce.

Na jedynce dobrze zaprezentował się Jan Dzierzkowski, który w finale B na dystansie 1000 m zajął bardzo dobre 5. miejsce, natomiast w wyścigu K1 na dystansie 5000 m zajął 11. miejsce, natomiast Martyna Gruszczyńska w wyścigu K1 na dystansie 3000 m Juniorek Młodszych zajęła 17. lokatę.

Niewątpliwie tak świetne wyniki Zawodnicy zawdzięczają trenerowi Piotrowi Kwasek, któremu bardzo serdecznie gratulujemy wyników oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych. Wielkie Brawa oraz Gratulacje dla całej ekipy.