Kwalifikacje Regionalne 26. Konkursu Piosenki WYGRAJ SUKCES

Rozpoczynają się Kwalifikacje Regionalne 26. edycji Konkursu Piosenki WYGRAJ SUKCES! Organizatorzy zapraszają na koncert konkursowy do Tarnobrzeskiego Domu Kultury. W najbliższą sobotę 18 września 2021 r. od godz. 11.00 zaprezentuje się 34 młodych wokalistów. Uczestnicy w II etapie zaśpiewają 2 piosenki w języku polski (obowiązkową i dowolną). W bieżącej edycji na żadnym etapie konkursu nie ma możliwości zmiany repertuaru.

W kwalifikacjach wstępnych wzięło udział 935 osób, odbyły się one online, komisja wyłoniła 463 uczestników do II etapu. W 12 miastach – ośrodki kultury, kluby, stowarzyszenia zorganizują kwalifikacje regionalne. Rozpoczynamy w Radymnie 16 września, kolejne miasta to Słubice, Zielona Góra, Poznań, Tarnobrzeg, Staszów, Piastów, Warszawa, Pabianice, Jaworzno, Puławy i Kraków – 1 października. Mamy nadzieję, że ten etap zrealizujemy na żywo.

Głównymi organizatorami konkursu są Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio Pro-Media w Tarnobrzegu.

Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Tarnobrzega. Wszystkim uczestnikom życzymy udanych prezentacji, widzom radości ze wspólnego spotkania. Do zobaczenia na koncertach.

Info: TDK

You May Also Like