Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany – głosowanie w konkursie

Projekt tarnobrzeskiego Urzędu Miasta znalazł się w gronie 25 finalistów w konkursie „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”, który organizuje Departament Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Od 20 września każdy może zagłosować na najciekawszy nominowany projekt. To my zdecydujemy, kto zasługuje na miano „Mistrza zmian”. Każdy oddany głos jest ważny, bo przybliża Tarnobrzeg do zdobycia tego zaszczytnego tytułu. Będziemy wdzięczni za poświęcenie chwili i oddanie głosu na projekt „Rozbudowa infrastruktury Regionalnego Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 w Tarnobrzegu”.

Aby oddać głos na projekt, wystarczy wejść na stronę mistrzowskiezmiany.pl. W zakładce „Wybierz mistrza”, znajdują się opisy i zdjęcia wszystkich nominowanych projektów. Głosujmy na Tarnobrzeg:

https://mistrzowskiezmiany.pl/nominacje/rozbudowa-infrastruktury-regionalnego-centrum-promocji-obszaru-natura-2000-w-tarnobrzegu/

Jak zwiększyć szanse na naszą wygraną? Wystarczy głosować codziennie do 27 września do godziny 23:59. Warto zaprosić do głosowania znajomych, udostępnić informację o konkursie – zwycięzcą zostanie ten, który uzyska najwięcej głosów internautów! Liczymy, że będzie to tarnobrzeski projekt „Rozbudowa infrastruktury Regionalnego Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 w Tarnobrzegu”.

You May Also Like