Wracają utrudnienia na ul. Orląt Lwowskich

Trwają prace w związku z przebudową ul. Orląt Lwowskich w Tarnobrzegu-Ocicach. Wykonawca informuje, w które dni remontowana droga zostanie wyłączona z ruchu.

Wykonawca zadania inwestycyjnego „Przebudowa drogi powiatowej nr P1110R w Tarnobrzegu poprzez przebudowę ul. Orląt Lwowskich”, Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. oddział w Kotowej Woli gmina Zaleszany, informuje, że względu na przystąpienie do kolejnego etapu prac, jakim jest położenie masy bitumicznej, konieczne będzie czasowe wyłączenie z ruchu remontowanej ulicy. Ulica Orląt Lwowskich zamknięta dla ruchu zostanie 6 października od godz. 7.00, a utrudnienia potrwają do 8 października włącznie.

Główny objazd do ul. Orląt Lwowskich i dalej do miejscowości Chmielów, wyznaczony będzie ulicami: Wisłostrada, Zakładowa, Strefowa, Kolejowa. Wykonawca przeprasza za utrudnienia, jednocześnie sugeruje, by z proponowanych objazdów korzystać nie tylko w dni wyłączenia z ruchu ul. Orląt Lwowskich. Zagwarantuje to bezpieczeństwo kierowcom i pracownikom drogowym, a także znacznie usprawni postęp prac.

Info/fot. UM

You May Also Like