Dwa medale Pawła Włodyki z IKS Jezioro Tarnobrzeg

Sukces, Paweł WŁODYKA IKS JEZIORO Tarnobrzeg zdobył dwa medale (złoty i srebrny) w Pro-Tour w Hiszpanii.
W Platja d’Aro w Hiszpanii odbył się Pro-Tour ITTF Costa Brava Spanish Para Open 2021, w którym Reprezentacja Polski w tenisie stołowym zdobyła 9 medali (4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe) i wygrała klasyfikacje medalową zawodów.

W turnieju indywidualnym w klasie 10, w pierwszych zawodach międzynarodowy w tym sezonie, Paweł WŁODYKA zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg w fazie grupowej po 3:0 pokonał Hiszpana Marlon LOPEZ, Czecha Tibor CHMELA i Niemca Mio WAGNER. W półfinale wygrał 3:0 mecz z Hiszpanem Edgar MATARO. W finale przegrał 0:3 z kolegą z Reprezentacji Polski z Igorem MISZTALEM.

W turnieju drużynowym w klasie 10, drużyna POL 1 Paweł WŁODYKA/ Igor MISZTAL zdobyła złoty medal. Pokonała wszystkie drużyny po 2:0, POL 2 Marcin ZIELIŃSKI/Jakub OSTOJA SOLECKI, drużynę Hiszpanii Marlon LOPEZ/Edgar MATARO, drużynę Niemiec Klaus Yannik RUDDENKLAU/ Mio WAGNER i drużynę Czech Tibor CHMELA/Jan MICHAL.

Brawo i gratulacje dla Pawła za świetny występ w Hiszpanii i pozostałe sukcesy, które osiągnął w ciągu ostatniego miesiąca swoich startów tj. w Gorzowie Wielkopolskim Indywidualne Mistrzostwo Polski i Drużynowe Mistrzostwo Polski w Wiśle.

You May Also Like