Stand-up wraca do Starego Browaru. 04.12 Daniel Midas i Paweł Konkiel

04.12 o 19:00 scenę w Waszym mieście przejmują Daniel Midas i Paweł Konkiel! Obydwaj wystąpią z nowymi programami, więc wszystkie żarty usłyszycie po raz pierwszy .Takiego składu jeszcze tu nie było.

Tiktoker oraz memiarz, a przy tym świetni komicy, będą mieli przyjemność wystąpić dla Was w Starym Browarze. Możecie liczyć na dwie godziny znakomitej zabawy. To jak, z kim się widzimy?

DANIEL MIDAS – odkrycie Internetu tego roku. Komik, którego „szopkę dla reportera” oglądają już wszyscy. Od kierowców, przez nauczycielki, aż po znanych adwokatów. Jego ulubionym tekstem na podryw jest: „Jestem z Kaszewiakiem po imieniu”. – podobno 100% skuteczność. Prywatnie – bardzo pozytywny i zawsze uśmiechnięty chłopak. Gość ma dwa metry wzrostu, więc jak go poprosicie to pewnie zdejmie Wam coś z górnej półki.

PAWEŁ KONKIEL – śmieszek, memiarz, komik, paranoik i ekspantoflarz. W materiale „Stan przedzawałowy”, pokaże męski punkt widzenia życiowego luzaka, trochę marudy, trochę dobrego chłopaka, co to „dzień dobry” na klatce mówi.*Podczas występu obowiązuje całkowity ZAKAZ nagrywania audio i/lub video.

*Osoby przeszkadzające artystom mogą zostać wyproszone z lokalu bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet.
*Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16. roku życia.
*Nie drukuj biletu, bądź EKO! Wystarczy, jak pokażesz bilet w telefonie.
*O przydziale miejsca na sali decyduje kolejność zakupu biletów.

Bilety: https://bkb.pl/64991-1da15