Trwa rekrutacja wolontariuszy WOŚP

Tylko do 9 grudnia trwa rekrutacja Wolontariuszy do 30 Finału WOŚP w Tarnobrzegu. Wzorem roku poprzedniego, odbywa się ona on-line na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl.

Do chwili obecnej zgłoszonych mamy około 120 wolontariuszy. Dla zainteresowanych, którzy nie mają łatwości w użytkowaniu komputera oraz zgłaszania się on-line przygotowaliśmy poradnik krok po kroku, który ułatwi rejestrację.

Zachęcamy także do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku by być na bieżąco z wszelkimi aktualnościami dotyczącymi nie tylko rekrutacji, ale i samego Finału. W razie pytań i wątpliwości można kontaktować się z koordynatorami ds. wolontariuszy pod numerami telefonów 602 306 527 lub 519 349 998. Pamiętajcie 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami! Żadna letnia zadyma w środku zimy nie może odbyć się bez Wolontariuszek i Wolontariuszy, którzy swoim uśmiechem zarażają mieszkańców naszego miasta. Czekamy na Was mówi Piotr Czepiel, szef tarnobrzeskiego sztabu WOŚP.

Najbliższy jubileuszowy finał odbędzie się 30 stycznia 2022, w tym roku dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

You May Also Like