X Rekreacyjny Bieg Zimowy + Yeti Run Run dla Glorii

Nawet jeśli nie wszyscy rozumiemy jak można komuś pomóc biegając w gaciach na mrozie, to mało kto robi ostatnio tyle pozytywnego zamieszania w Tarnobrzegu i duże zasięgi poza Tarnobrzegiem. W najbliższą niedzielę odbędzie się X Rekreacyjny Bieg Zimowy wokół Jeziora Tarnobrzeskiego, którego imprezą towarzyszącą jest Yeti Run, czyli bieg w szortach.

Właśnie tę imprezę, której celem jest wsparcie małej Glorii udało się grupie pasjonatów mocno rozpromować. Po solidnie nagłośnionym biegu w szortach na Pieprzówki i wejściach w szortach na Śnieżkę i Tarnicę, przyszedł czas na prezentację w telewizji śniadaniowej. Materiał można obejrzeć pod tym linkiem:
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/58675349/biegaja-w-samych-szortach-po-mrozie-by-pomoc-malej-glorii

Jeśli ktoś się nie czuje na siłach biegać (nie tylko w szortach), to jest również w planach przejście piesze. Jeśli chcecie wspomóc Glorię w inny sposób, to też jest taka okazja. Za każdy 1 km przebiegnięty na biegu Yeti Run sponsorzy płacą na konto Glorii 5 zł. W biegu Yeti Run biegnie Adrianna Czyżowska Mistrzyni Polski w dystansie na 100 km. Na Yeti Run będzie prowadzony „Kiermasz Przysmaków” więc jeśli chcesz coś pysznego zrobić zapraszamy w dniu imprezy na godzinę 9.00 z gotowymi przysmakami. Bazarek charytatywny: https://www.facebook.com/groups/656119959156954/

Profil Yeti Run: https://www.facebook.com/yetiruntarnobrzeg/

Plakaty imprez poniżej:

You May Also Like