II edycja „Spotkań Muzycznych w Tarnobrzeskim Zamku. Muzyka z energią”

19 marca br., odbędzie się II edycja „Spotkań Muzycznych w Tarnobrzeskim Zamku. Muzyka z energią”. Koncert odbędzie się o godz.17.00 w Muzeum Historycznym Miasta Tarnobrzega.

Koncert pod tytułem „W podróży” to opowieść o miłości, wolności i losie rozpisana na dwie gitary i dwa głosy. Piosenki Leonarda Cohena w tłumaczeniu Macieja Zębatego, zaprezentują artyści Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie – Krzysztof Taraszka i Wojciech Skibiński. 

Dla widzów, którzy lubią Leonrada Cohena i wiedzą o nim wszystko, będzie to wspaniały wieczór z ulubionym artystą i ulubionymi piosenkami. Dla tych, którzy przyjdą z ciekawości albo przypadkowo, będzie to wieczór odkrywania jednego z najważniejszych twórców współczesności.

Partnerem muzycznych spotkań jest Enea Elektrownia Połaniec, natomiast patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Tarnobrzega.

Wykonawcy:

Wojciech Skibiński jest aktorem, na co dzień związany z teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie, grający również w teatrze STU i teatrze Nowym w Krakowie. Gra również w serialach (np. „Czas honoru”, „Ojciec Mateusz”, „Na Wspólnej itd.).

Krzysztof Taraszka to miłośnik różnych talentów, począwszy od jazdy na rowerze po muzykę i plastykę włącznie.

Bilety w cenie 30 zł można od dziś nabyć w kasie Muzeum. Ilość miejsc jest ograniczona.

You May Also Like