Wraca Pchli Targ w Tarnobrzegu

Wiosenna edycja odbędzie się 20 marca na placu targowym przy ul. Kwiatkowskiego. Od marca będzie to wydarzenie cykliczne.

Poprzednie edycje Pchlego Targu organizowane jesienią spotkały się z ogromnym zainteresowaniem sprzedawców i mieszkańców Tarnobrzega. Po przerwie wydarzenie to wróci w najbliższą niedzielę 20 marca. Organizatorzy zapewniają, że na stałe. Od kwietnia targi będą się odbywać w każdą ostatnią niedzielę miesiąca.

Będzie jednak kilka zmian. Między innymi godziny otwarcia – teraz targ będzie funkcjonować od 8.00 do 13.00. Wprowadzono też niewielką opłatę w wysokości 5 zł od pojedynczego stoiska. Zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów administracyjnych, obsługi, sprzątania itp.

Jak zawsze mile widziani są zarówno sprzedawcy specjalizujący się w starociach, jak i osoby indywidualne, które chcą sobie zrobić wiosenne porządki w szafach i na strychach – zachęca organizatorka Justyna Uchańska. – Zapraszamy także rękodzielników, twórców, którzy mogą sprzedawać swoje wyroby. No i oczywiście poszukiwaczy pięknych rzeczy, na pewno znajdą ich tu sporo, zatem warto wybrać się w to niedzielne przedpołudnie na targ.

Współorganizatorami wydarzenia są:Zakład Działalności Gospodarczej Klubu Sportowego „Siarka” i Tarnobrzeski Dom Kultury.

rd

You May Also Like