Za tydzień otwarcie ścianki wspinaczkowej. Jakie ceny biletów i godziny otwarcia?

Od 19 kwietnia (wtorek) zostanie uruchomiona Ścianka Wspinaczkowa MOSiR. W dni powszednie ścianka ma być czynna w godz. 16:00 – 21:30, w sobotę i niedzielę w godz. 10:00 – 21:30. W tygodniu po świętach czyli od 19 kwietnia (wtorek) do 22 kwietnia (piątek) będzie zapewniony udział w kursie asekuracji górnej tzw. „na wędkę” w cenie biletu wejścia na ściankę.

W cenie biletu w dniach 19-22 kwietnia dla osób biorących udział w kursie będzie także wypożyczenie sprzętu (uprząż oraz przyrząd asekuracyjny). Podczas kursu będzie można się nauczyć jak prawidłowo założyć uprząż, zawiązać węzeł ósemkę oraz poznacie zasady asekuracji pod okiem doświadczonych instruktorów. Osoby, które na koniec kursu wypadną bardzo dobrze w oczach instruktorów, dostaną zaświadczenia uprawniające do asekurowania innych osób podczas wspinania.
Ze względu na fakt, że grupy podczas kursu mogą liczyć maksymalnie 8 osób obowiązują zapisy (kontakt poniżej).

Zapisy oraz informacje dotyczące kursu:
Telefonicznie: 694 541 318 – od 12 kwietnia do 15 kwietnia od godziny 8:00 do godziny 14:00.
E-mail: scianka@mosir.tarnobrzeg.pl

Przy zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
Oficjalne otwarcie będzie miało miejsce w sobotę 23 kwietnia. Otwarciu towarzyszyć będą pokazy doświadczonych wspinaczy, którzy zaprezentują swoje umiejętności w nowym obiekcie. Będzie też można zupełnie za darmo spróbować swoich sił pod okiem doświadczonych instruktorów i operatorów.

Info/fot. MOSiR Tarnobrzeg

You May Also Like