Tarnobrzeski Pchli Targ w niedzielę 24 kwietnia

To będzie kolejna okazja do poszperania po strychach i pawlaczach, a także do łowienia niecodziennych okazji. W najbliższą niedzielę 24 kwietnia odbędzie się Tarnobrzeski Pchli Targ.

Kolejna edycja odbędzie się tradycyjnie na placu targowym przy ul. Kwiatkowskiego. Zasady nie zmieniają się: kupujemy, sprzedajemy, wymieniamy, oglądamy bez wcześniejszych zapisów, czy rezerwacji. Opłaty także pozostają na poziomie z poprzedniego miesiąca. Mile widziani są handlujący antykami i starociami, ale również osoby, które chcą pozbyć się niepotrzebnych rzeczy przechowywanych w domu.

– Pchli targ ma już swoich stałych bywalców, wiele osób złowiło prawdziwe skarby i mamy nadzieję, że ta formuła będzie się rozwijać – mówi współorganizatorka Justyna Uchańska. – Niedawno powstał profil targu na Facebooku, zapraszamy do polubienia tej strony. Znajdą się tam wszystkie najważniejsze informacje, ciekawostki, terminy. Zachęcamy także uczestników do pochwalenia się swoimi zdobyczami.

Tarnobrzeski Pchli Targ będzie się odbywać cyklicznie w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. Organizatorzy planują je do listopada włącznie.

Współorganizatorami wydarzenia są: Zakład Działalności Gospodarczej Klubu Sportowego „Siarka” i Tarnobrzeski Dom Kultury.

You May Also Like