Weekend pełen atrakcji

Rzadko mamy takie weekendy, ale ten szykuje się naprawdę wyjątkowo. Coś dla życia wewnętrznego (żołądek), coś dla sprawności, trochę tańca, sportowej rywalizacji, poezji i handlu, czyli szeroka gama wydarzeń z różnych kategorii zachęca do ruszenia się z domu. Zachęca?

Jak możemy spędzić ten weekend? Propozycje poniżej.

Oficjalne otwarcie ścianki wspinaczkowej

Na sobotę zaplanowano oficjalne otwarcie ścianki wspinaczkowej imienia… no chyba jeszcze bez imienia, ale jakąś chwytliwą nazwę warto by było nadać. Obiekt rodził się w bólach, a trzymając się terminologii położniczej, była to ciąża mocno przenoszona i zdecydowanie nierozliczana na NFZ. Ale w końcu ją mamy! Szczegółowe informacje w poniższym tekście:

Żarciowozy wróciły do Tarnobrzega

Od piątku do niedzieli na tarnobrzeskim rynku mamy kolejny zlot foodtracków w ramach inicjatywy „Żarciowozy”. Mniej więcej wiemy czego się spodziewać, zarówno jedzeniowo, jak i co do czasu oczekiwania. Informacja na plakacie:

XXVII Mistrzostwa Polski w Kumite

W sobotę na hali MOSiR startują XXVII Mistrzostwa Polski w Kumite, organizowane przez Tarnobrzeski Klub Oyama Karate. Zawody trwają również w niedzielę. Info poniżej:

Drużynowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym

W sobotę i niedzielę rozgrane zostaną kolejne Drużynowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym. Na wydarzenie zaprasza klub IKS Jezioro Tarnobrzeg.

FlashMob Art Dance w ramach akcji „tańczMY”

To flashmob jak najbardziej zaplanowany, zatem nie wszystkich zaskoczy, ale spojrzeć na pewno warto. Akademia Tańca ArtDance włącza się ogólnopolską akcję #tańczMY, organizowaną przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. To będzie bardzo intensywne 10 minut.

Pchli Targ – kolejna edycja

W niedzielę na terenie bazaru wraca tarnobrzeska edycja pchlego targu. Szczegóły w poniższym tekście:

Dziecięce Interpretacje – XX Konkurs Recytatorski w TDK

W sobotę o godz. 10:00 rozpoczną się w TDK przesłuchania finałowe w ramach XX Konkursu Recytatorskiego „Dziecięce Interpretacje”. Szczegóły w poniższym tekście:

I co powiecie? Udało się znaleźć coś dla siebie?

You May Also Like