Kolejna premiera teatralna dla dzieci w TDK-u

Szelmostwa Lisa Witalisa” to kolejny spektakl, który premierowo zaprezentuje w Tarnobrzeskim Domu Kultury grupa teatralna MAGIK.

Będzie to trzecia premiera, którą w ostatnim czasie prezentuje teatr MAGIK. Tym razem będzie to najmłodsza grupa aktorów, która przygotowała adaptację wiersza Jana Brzechwy pt. „Szelmostwa Lisa Witalisa”. To zabawna opowieść o zadziornym i niezwykle wesołym lisie Witalisie, którego wrodzony wdzięk i wyćwiczona przebiegłość pozwalają mu wyjść cało z wielu skomplikowanych sytuacji.

– Większość aktorów wystąpi na scenie po raz pierwszy – mówi Agnieszka Mroczka, reżyserka spektaklu. – Próby trwają już od wielu tygodni, wszyscy bardzo się starają, ale i trochę stresują przed debiutem scenicznym. Mamy nadzieję, że nasze przedstawienie spotka się z pozytywnym odbiorem i wszyscy będziemy się dobrze bawić. Zapraszamy całe rodziny na naszą premierę.

W spektaklu wystąpią: Klara Badawika, Anastazja Dulik, Amelia Filewicz, Dawid Gil, Kamila Gorycka-Swatek, Grzegorz Madej, Maria Rogala.

Początek w sobotę 28 maja o godz. 16.00. Wstęp jest wolny.

You May Also Like