Tarnobrzeskie kwalifikacje konkursu Wygraj Sukces

13 ośrodków w całej Polsce odwiedzili organizatorzy Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Odbyły się tam kwalifikacje regionalne. Teraz czas na Tarnobrzeg.

To już 27. edycja Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Po wstępnych kwalifikacjach, które przeprowadzone zostały online, od kilku tygodni trwają spotkania na żywo. Etap regionalny zorganizowano w trzynastu ośrodkach rozsianych po cały kraju: w Staszowie, Krakowie, Słubicach, Poznaniu, Zielonej Górze, Warszawie, Piastowie, Pabianicach, Puławach, Kozienicach, Bielawie, Jaworznie, Przeworsku. Łącznie do finału nominowano ponad 100 wokalistów. 25 czerwca 2022 r., o godz. 10.00 w sali Tarnobrzeskiego Domu Kultury zaprezentuje się 44 solistów, laureatów kwalifikacje wstępnych, którzy wystąpią w czterech kategoriach wiekowych.

Organizatorami konkursu są: Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio Pro-Media w Tarnobrzegu. Patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Tarnobrzega. Celem konkursu jest prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego solistów i instruktorów.

Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

You May Also Like