Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Padla w Carthagowola!

Zapraszamy wszystkich sympatyków Padla w dniach 15-17 lipca 2022r. do Ośrodka Carthagowola w Turbi obok Stalowej Woli na Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zawodnicy kategorii OPEN powalczą na dwóch kortach o główną wygraną – wycieczkę do Hiszpanii z noclegiem w hotelu przy plaży! Zwycięzcy pozostałych kategorii otrzymają VOUCHER na urlop z padlem w naszym ośrodku – mając do dyspozycji wszystkiego udogodnienia.

Głównym partnerem wydarzenia jest Polska Federacja Padla. Turniej skierowany jest do zawodników z całej Polski, a także do wszystkich osób, które kochają sport, aktywność fizyczną oraz dobrą zabawę! Nie grałeś/grałaś nigdy w Padla, pierwszy raz słyszysz o tej dyscyplinie? To nic innego jak sport łączący elementy tenisa i squasha na specjalnie przygotowanym korcie na świeżym powietrzu. Warunki fizyczne nie odgrywają dużego znaczenia – dzięki temu możliwa jest rywalizacja kobiet z mężczyznami, a cała rozgrywka toczy się 2v2 i daje wiele frajdy. Lubisz wyzwania? Dołącz do turnieju – dobra zabawa gwarantowana!

Kategorie:
OPEN, KOBIETY, +45, MIKST

Turniej w dniach:
15-17 lipca 2022

Miejsce:
Carthagowola
37-416 Turbia
ul. Akacjowa 1

Padel to dyscyplina sportowa, która w Polsce z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, a my cieszymy się, że na podkarpaciu – Carthagowola to pierwszy tego typu ośrodek. Oprócz dwóch dedykowanych kortów do gry w Padla mamy do dyspozycji:
– boisko do siatkówki plażowej
– boisko do badmintona
– plac zabaw dla dzieci
– siłownia do kalisteniki
– basen, sauna
– miejsce na grilla
– całoroczny dom z bali

To wszystko czeka nie tylko na turniejowiczów, ale dla wszystkich zainteresowanych pobytem u nas. Działamy przez cały rok. Oferujemy wynajem na dłuższe i krótsze terminy – dla grup zorganizowanych, na imprezy okolicznościowe. Prowadzimy także zajęcia nauki gry w Padla dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jeśli też tak jak my – lubisz aktywnie spędzać czas w gronie przyjaciół – to dołącz do nas!

Zapisy i informacje o turnieju pod adresem:
https://korty.org/padel/turnieje/6078

Zapraszamy na nasze social media:
Facebook: www.fb.me/padelcarthagowolaklub Instagram: @padelcarthagowolaklub

You May Also Like