Rock Pod Palmami 12 sierpnia w Wake Park TBG

Miasto Tarnobrzeg, Tarnobrzeski Dom Kultury, Wake Park TBG oraz What’s That Noise zapraszają na koncert Rock Pod Palmami, który odbędzie się 12 sierpnia (piątek) 0 godz. 19:00 w Wake Park TBG nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Wstęp wolny.

Zagrają:

IZZY AND THE BLACK TREES [PL] to połączenie zadziornej psych americany, brudnych punkowych gitar i charyzmatycznego głosu wokalistki. W brzmieniu poznańskiego zespołu zauważalna jest surowa elektryzująca energia na miarę the Pixies, the Kills czy Patti Smith. W 2020 ukazał się ich debiutancki album Trust No One (wyd. Antena Krzyku), który spodobał się fanom oraz recenzentom w Polsce i za granicą. Utwór tytułowy albumu był prezentowany przez legendarnego Steve’a Lamacq w programie BBC 6 Music Recommends.

MORIAH WOODS [USA] urodziła się i wychowała w Colorado, obecnie mieszka w Polsce. To wokalistka, multi-instrumentalistka, autorka tekstów i muzyki tworząca w stylistyce dark-folk/rock. Dorastając, będąc otoczona przez muzyków o różnych drogach życiowych, Moriah została zainspirowana twórczością takich artystów jak Johnny Cash, Townes Van Zandt, 16 Horsepower, Sharon Van Etten, czy Chelsea Wolfe. Muzyka Moriah zawiera się w szerokim spektrum folk’u oraz country z dobrze wyczuwalną i przejmującą głębią.

Dzięki wsparciu UM oraz Prezydenta Miasta Tarnobrzega wstęp na koncert jest bezpłatny, ale będzie nam bardzo miło gdy podczas koncertu wrzucicie trochę grosza do puszek wolontariuszy ze Schroniska dla zwierząt bezdomnych w Machowie. 

Info: organizatorzy

You May Also Like