N-Park zamiast Karuzeli na os. Mokrzyszów

Dawid_tbg zamieścił na forum informację na którą wielu czekało, bo od dłuższego czasu nie było wiadomo jak wygląda sytuacja z planowanym parkiem Karuzeli za wiaduktem. Dziś z materiału w serwisie Retailnet.pl dowiadujemy się, że przy ul. Sienkiewicza powstanie kolejny N-Park. Co to takiego?

N-Park to sieć kompaktowych parków handlowych oferujących wygodne zakupy blisko domu, w budynkach o powierzchni najmu około 15.000 m2, w miastach powyżej 10.000 mieszkańców.

Jak dowiadujemy się z materiału, tarnobrzeski N-park ma być oddany do użytku na przełomie 2023 i 2024 roku, a planowana powierzchnia najmu wyniesie około 13,500 m2. W parku planowane jest otwarcie ponad 20 lokali handlowych, uzupełnionych o 250 miejsc parkingowych. Inwestor liczy, że uda się również uruchomić restaurację typu Drive Thru (w innych N-parkach pojawiały się punkty KFC). Na ten moment Napollo potwierdza komercjalizację 60% powierzchni, pozostając otwartym również na współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami.

N-Parki funkcjonują już m.in. w Bielsku Podlaskim, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Zgierzu, Gnieźnie, Pszczynie i Grodzisku Mazowieckim.

Niezależnie od N-Parku wciąż spodziewamy się marketu budowlanego na przeciwko planowanej inwestycji i podobno jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek.

Więcej informacji:
https://retailnet.pl/2022/09/20/napollo-otworzy-n-park-w-tarnobrzegu/
Wizualizacja N-parku: zrzut ekranowy za Retailnet.pl

You May Also Like