Info z tarnobrzeskiego sztabu WOŚP, MAFIA gwiazdą finału

Zakończyliśmy już rekrutację wolontariuszy, w Tarnobrzegu i powiecie kwestować będzie 200 wolontariuszy.
31. Finał WOŚP w Tarnobrzegu odbędzie się na Placu Bartosza Głowackiego, impreza główna wraca z “Internetu” do tarnobrzeżan. Cieszymy się, że znowu możemy bez przeszkód grać wspólnie z mieszkańcami.

W programie imprezy głównej będą między innymi Kiermasz WOŚPowy MiszMasz – dla każdego coś fajnego, występy lokalnych zespołów, wystąpią StrefaJazz, Natalia Ciecierska, ODS oraz Tancerze z akademii Tańca Art Dance Marta Bednarska. W tym roku odbędzie się także II Tarnobrzeska Bitwa o Złoty Wałek, kiermasz ciast,, tradycyjnie już licytacje oraz występ gwiazdy wieczoru. Podczas 31. Finału w Tarnobrzegu będzie nią zespół MAFIA. Tegoroczne Światełko do Nieba przybierze formę teatru ognia w wykonaniu grupy Bohema.

Jest już możliwość wsparcia 31. Finału WOŚP, pierwszym sposobem jest dorzucenie się do naszej eSkarbony w Internecie dostępnej pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/7lal6l, drugim sposobem jest odnalezienie jednej z kilkunastu naszych Sztabowych Puszek Stacjonarnych, które można znaleźć między innymi w:
1. Biuro firmy prowadzącej działalność sprzedaży ubezpieczeń – Moniuszki 20
2. Bar Jędruś – E.ORZESZKOWEJ 1A
3. SKLEP KOTEK PSOTEK – Sienkiewicza 61/41
4. Sklep owocowo-warzywny – Krasickiego 41 Nowa Dęba
5. SKLEP SPOŻYWCZY – Łagockiego 50 Nowa Dęba
6. Sklep Spożywczy „Nasz Sklep” – Marii Dąbrowskiej 27
7. Sklep Spożywczy „Dziurka”  – Stanisława Wyspiańskiego 25/3
8. KaFe KLIMAT – Piłsudskiego 2
9. Optyk Kosiński – Szeroka 11 oraz oddział w Sandomierzu przy Kazimierza Wielkiego 4.
10. Bar „u Piotra” – Sienkiewicza 119
11. STUDIO URODY PRESTIGE – Sienkiewicza 4/71B
12. Hotel Evva – Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4
13. Kręgielnia – Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4
14. Cukiernia Motycze – ul. Grota Roweckiego 3/3
 
Trzecim sposobem jest wzięcie udziału w naszych aukcjach on-line na portalu Allegro, gdzie powoli udostępniamy kolejne przedmioty. Aukcje można znaleźć pod adresem https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP-Tarnobrzeg oraz na naszej stronie internetowej.
 
Podczas 31. Finału WOŚP kwestujemy pod hasłem Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!You May Also Like