Janusz Malarz z IKS Jezioro Tarnobrzeg ze srebrnym medalem

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce, rozegrano 7 Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. Janusz Malarz zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg, w kat. mężczyźni 80-84 lat wywalczył srebrny medal.

W turnieju w fazie grupowej pokonał 3:2 (3,7,-6,-8,14) Jana Bukowskiego z Bystrej oraz również 3:2 (2,-11,-5,4,2) pokonał Zdzisława Orzechowskiego z Łowicza.

W fazie pucharowej w półfinale 3:1 (-9,6,12,10) wygrał z Ryszardem Banaszkiewiczem z Brzegu Dolnego. W finale nieoczekiwanie przegrał 1:3 (12,-3,-7,-8) z Romualdem Stasiełowiczem z Drezdenka i zajął drugie miejsce.
W turnieju tym zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg zdobył kolejne 147 punktów do Ogólnopolskiego Rankingu Weteranów w sezonie 2022/23, ma już 965 punktów i zajmuje 1 miejsce.
Przypomnijmy, że w poprzednim 6 Grand Prix Polski Weteranów w Gliwicach zdobył złoty medal.

Wyniki Kat. mężczyzn 80-84 lat