Sprzątanie Lasku Bulońskiego i rytmy reggae w Międzynarodowy Dzień Ziemi

W sobotę 22 kwietnia w ramach świętowania Dnia Ziemi kolektyw What’s that noise organizuje godne obchody. Po sprzątaniu Lasku Bulońskiego, które zaplanowano na godz. 10:00, będzie okazja zregenerować siły w rytmach reggae w Wozowni FRAMu.

Wieczorem zapraszamy do Wozowni w Parku Dzikowskim gdzie o 20:00 zagrają dla was:

POSITIVE THURSDAYS IN DUB (Wrocław)

Wszystko zaczęło się pod koniec 2011 roku. Powstał wtedy projekt muzyczny, będący przedłużeniem audycji radiowej Positive Thursdays – nadawanej nieprzerwanie od 2006 roku. Zamiłowanie do dubu sprawiło, że projekt wraz z upływem czasu poszerzał się o kolejnych członków, by już jako live act grać regularne koncerty. Rok 2015 to prawdziwy przełom. DJ-ski live act przerodził się w pełnoprawny zespół złożony z doświadczonych muzyków, którzy nade wszystko cenią sobie eksperymenty i wolność muzyczną. Koncerty Positive Thursdays to przede wszystkim pokazanie szerokiego spektrum muzyki reggae i dub. Przepełnione improwizacjami występy sprawiają, że żaden koncert nie jest taki sam. To zabawa muzyką i swoiste przeniesienie idei sound systemowego żonglowania tempami na organiczne brzmienie zespołu.

KINIOR FAMILY (Kielce/Zagnańsk)

Zespół powstał z inicjatywy Włodzimierza Kiniora Kiniorskiego członka grupy Izrael. To muzyczny hołd dla nieobecnych już muzyków tej kultowej formacji. W repertuarze Kinior Family znajdują się utwory Izraela z płyt 1991 oraz Dża Ludzie. Zespół tworzą wyjątkowi artyści, których łączy pasja do muzyki i tworzenia.

JAH MOTORCYCLE SQUAD (Radom)

Zespół powstał w styczniu 2014 roku w Radomiu. Muzyków połączyła miłość do reggae i motocykli. Ich muzyka to mieszanka reggae, ska, nostalgicznego dubu i rapu. Na ich koncertach trudno ustać w miejscu.

22 kwietnia (sobota) godz. 20:00
Wozownia FRAM
ul. Sandomierska 27
Tarnobrzeg
Bilety na koncert, w cenie 50 pln, do kupienia bezpośrednio przed koncertem na bramce. Zapraszamy!

Regularne info na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/162203910027257/?

You May Also Like