Dzień Ziemi – sprzątanie świata i koncert w Wozowni

W sobotę 22 kwietnia świętowany będzie Międzynarodowy Dzień Ziemi. Początek to sprzątanie Lasku Bulońskiego, od godz. 10:00. Na godz. 20:00 przewidziano w Wozowni koncert organizowany przez kolektyw what’s that noise. Koncerty w stylu reggae, z naprawdę mocnym składem.

POSITIVE THURSDAYS IN DUB (Wrocław)

Wszystko zaczęło się pod koniec 2011 roku. Powstał wtedy projekt muzyczny, będący przedłużeniem audycji radiowej Positive Thursdays – nadawanej nieprzerwanie od 2006 roku. Zamiłowanie do dubu sprawiło, że projekt wraz z upływem czasu poszerzał się o kolejnych członków, by już jako live act grać regularne koncerty. Rok 2015 to prawdziwy przełom. DJ-ski live act przerodził się w pełnoprawny zespół złożony z doświadczonych muzyków, którzy nade wszystko cenią sobie eksperymenty i wolność muzyczną. Koncerty Positive Thursdays to przede wszystkim pokazanie szerokiego spektrum muzyki reggae i dub. Przepełnione improwizacjami występy sprawiają, że żaden koncert nie jest taki sam. To zabawa muzyką i swoiste przeniesienie idei sound systemowego żonglowania tempami na organiczne brzmienie zespołu.

KINIOR FAMILY (Kielce/Zagnańsk)

Zespół powstał z inicjatywy Włodzimierza Kiniora Kiniorskiego członka grupy Izrael. To muzyczny hołd dla nieobecnych już muzyków tej kultowej formacji. W repertuarze Kinior Family znajdują się utwory Izraela z płyt 1991 oraz Dża Ludzie. Zespół tworzą wyjątkowi artyści, których łączy pasja do muzyki i tworzenia.

JAH MOTORCYCLE SQUAD (Radom)

Zespół powstał w styczniu 2014 roku w Radomiu. Muzyków połączyła miłość do reggae i motocykli. Ich muzyka to mieszanka reggae, ska, nostalgicznego dubu i rapu. Na ich koncertach trudno ustać w miejscu.

22 kwietnia (sobota) godz. 20:00
Wozownia FRAM
ul. Sandomierska 27
Tarnobrzeg

Bilety na koncert, w cenie 50 pln, do kupienia bezpośrednio przed koncertem na bramce.

You May Also Like