Andrzej Poniedzielski na scenie TDK

To był wieczór z rozrywką na najwyższym poziomie. Andrzej Poniedzielski wystąpił w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Informacja oficjalna:

Za nami pierwszy z dwóch zaplanowanych koncertów podczas II Tarnobrzeskiej Wiosny Kabaretowej. 27 kwietnia Andrzej Poniedzielski wraz z zespołem Art-Bass Music Piotr Górka zaprezentował na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury piosenki ze swojej najnowszej płyty pt. „Ba…”. Opowiedział skąd ten tytuł się wziął, wyjaśniał genezę piosenek, dzielił się swoją życiową filozofią, a także ze swadą, dystansem i humorem komentował rzeczywistość. Publiczność licznie zgromadzona w TDK-u, zachwycona występem, dwukrotnie wywoływała artystę na scenę na bis. Po koncercie nasz gość także spotkał się z uczestnikami i podpisywał płyty. Można było także zakupić płytę.

Kolejna odsłona II Tarnobrzeskiej Wiosny Kabaretowej już 7 maja i będzie to występ Grupy MoCarta. Bilety jeszcze można kupić w kasie TDK-u lub online na stronie domu kultury www.tdk.tarnobrzeg.pl.

Wydarzenie odbywa się przy wsparciu firmy Enea Elektrownia Połaniec. Patronat honorowy sprawuje Prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Informacja nieoficjalna, nadesłana

Andrzej Poniedzielski z charakterystycznym dla siebie temperamentem, który nie można nazwać ognistym, zaprezentował program pełen humoru opartego na dystansie do siebie i otaczającej rzeczywistości. W programie nie zabrakło nostalgicznych piosenek, które również podszyte były satyrycznym poczuciem humoru autora. Częste brawa oraz salwy śmiechu udowodniły, że operacja się udała i wcale nie potrzeba ognistego temperamentu, by rozbawić publiczność.

Fot. TDK

Ciąg dalszy Tarnobrzeskiej Wiosny Kabaretowej już 7 maja, kiedy to na scenie TDK wystąpi Grupa MoCarta.

You May Also Like