Koncert Farben Lehre nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Wake Park nad jeziorem Tarnobrzeskim przyzwyczaja nas do letniej aktywności koncertowej w rockowych klimatach. W tym sezonie też zapowiada się interesująco, na początek klasyka -Farben Lehre w towarzystwie Ganja Transformers.

Koncert odbędzie się w piątek 9 czerwca, otwarcie bramy o 18:30.

🔴 BILETY:
50 PLN (przedsprzedaż)
60 PLN (dzień koncertu / płatność gotówką)

🔴 Sprzedaż biletów:

🌐 CZAK MUSIC – Tarnobrzeg (stacjonarnie)
– ul. Wiślna 11/3

🌐 WAKE PARK – Tarnobrzeg (stacjonarnie)
– ul. Plażowa

🌐 OPTYK Damian Wojciechowski – Tarnobrzeg (stacjonarnie)
– ul. Wyspiańskiego 2

🌐 SALON OPTYCZNy Damian Wojciechowski – Nowa Dęba (stacjonarnie)
– ul. Jasna 6

⚡️ UWAGA !!!
Rezerwacja TELEFONICZNA biletów w cenie przedsprzedaży – tel. 665 823 666

⚡️ UWAGA !!!
Rezerwacja MAILOWA biletów w cenie przedsprzedaży (50 PLN). W mailu proszę podać: imię nazwisko, miasto koncertu i ilość biletów na adres mailowy: kalina.k666@wp.pl
__________________________

✯✯✯ 𝖋̲𝖆̲𝖗̲𝖇̲𝖊̲𝖓̲ 𝖑̲𝖊̲𝖍̲𝖗̲𝖊̲ ✯✯✯

Brawurowa i energetyczna formacja FARBEN LEHRE powstała we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu na bogatą dyskografię kapeli składa się 14 płyt studyjnych, 6 DVD oraz liczne kompilacje. Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, Toy Dolls, U.K. Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej PUNKY REGGAE live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast, a w 2018 roku – po kilku latach przerwy – ponownie powróciła na polską mapę koncertową.

Żywiołowe koncerty zawsze grane „na 100%”, to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Od blisko dwudziestu lat zespół gra blisko sto koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz poza jego granicami. W 2021 roku zespół świętuje swoje 35 urodziny i tej okazji na wiosnę ukazały się takie wydawnictwa jak: CD „Pieśni XX wieku”, winyl+dvd „Akustycznie” oraz winyl+cd-split „Farben Lehre & Sexbomba”. Na początku marca 2023 roku, równolegle z trasą PRlive, ukazał się najnowszy, premierowy album FARBEN LEHRE, zatytułowany „Na zdrowie” i z pewnością kawałki z tego krążka znajdą swoje miejsce w koncertowej setliście !!! Zatem kwartet z Mazowsza absolutnie nie zwalnia tempa i ciągle idzie do przodu!

Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to „Anioły i demony”, „Dobranoc”, „Ferajna”, „Handel”, „Helikoptery”, „Egoiści” „Judasz”, „Ludzie we mgle”, „Matura”, „Nierealne ogniska”, „Spodnie z GS-u”, „Stacja Wolność” czy „Terrorystan”.

⚡️ FARBEN LEHRE (skład):
Wojtek Wojda – wokal, teksty
Konrad Wojda – gitara, wokal
Filip Grodzicki – gitara basowa
Gerard Klawe – perkusja

👉 Strona oficjalna: www.farbenlehre.plocman.pl
👉 FB: www.facebook.com/farbenlehreofficial
👉 YT: www.youtube.com/c/FarbenLehreOfficial

Teledyski FARBEN LEHRE:
🌐 ANIOŁY I DEMONY: 

🌐 PRZEBUDZENIE:

🌐 SPODNIE Z GS-u: 

🌐 ALI-BABA:

🌐 BELLA CIAO:


🌐 FARBEN LEHRE:


🌐 STACJA WOLNOŚĆ: 

You May Also Like