Gala taneczna i ogólnopolski turniej tańca, czyli 30 urodziny Samby

W dniach 3-4 czerwca z okazji 30 urodzin Szkoły Tańca Samba Tarnobrzeg odbędzie się Gala Taneczna „Z pasją przez lata” oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego. 100 lat!

3 czerwca – GALA TANECZNA „ Z PASJĄ PRZEZ LATA” impreza z okazji 30-lecia działalności Szkoły Tańca Samba Tarnobrzeg.

Początek imprezy godzina 17.00, hala MOSiR.

W programie pokazy mistrzowskie tańców standardowych i latynoamerykańskich. Wystąpią V-ce mistrzowie Polski w stylu standard – Krzysztof Myka i Agnieszka Ośródka.

Tańce latynoamerykańskie zaprezentuje Kamil Kuroczko i Diana Cojocar. Kamil jest absolwentem Szkoły Tańca Samba Tarnobrzeg. Brał udział w kilku edycjach programu telewizyjnego “Taniec z Gwiazdami” i amerykańskiej edycji programu „Mam talent”. Obecnie prowadzi szkołę tańca w Londynie.

Swoje umiejętności zaprezentują również aktualni uczniowie tarnobrzeskiej Samby. W pokazach wystąpi ponad 300 tancerzy: dzieci, młodzieży i dorosłych.

4 czerwca w godz 9.00 – 21.00

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Samba Tarnobrzeg 2023 jest to 30 edycja tego wydarzenia.

Turniej odbędzie się w hali MOSiR w Tarnobrzegu 4 czerwca 2023. Godziny rozpoczęcia kolejnych rund turnieju:
I runda – godz 9.00
II runda – godz. 12.00
III runda – godz. 15.00
IV runda – godz. 18.00

W Turnieju będzie brała udział około 500 osobowa tancerzy i tancerek z ponad 30 klubów tanecznych i szkół tańca z całej Polski. (m.in. z miast:  Kraków, Rzeszów, Kielce, Lublin, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno, Jasło).

Przewidujemy, że w ciągu całego dnia obiekty MOSiR-u odwiedzi około 1000 – 1200 osobowa grupa widzów i uczestników turnieju.

Turniej organizowany jest w ramach współzawodnictwa sportowego Polskiego Towarzystwa Tanecznego i rozegrany będzie zgodnie z jego przepisami.

Dla uczestników turnieju i widzów przygotowaliśmy liczne niespodzianki.
Bilety w cenie 40zł do nabycia w kasie MOSiR (bezpośrednio przed imprezą) lub online, więcej informacji na stronie www.stsamba.pl