VII Stalowowolskie Spotkania z Fantastyką

Stowarzyszenie Stal Fiction oraz Salon Gier Retro serdecznie zapraszają na VII Stalowowolskie Spotkania z Fantastyką, które odbędą się w dniach 30 czerwca – 2 lipca w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida  w Stalowej Woli, przy ulicy Wojska Polskiego 9.

W bogatym i różnorodnym programie imprezy każdy znajdzie coś dla siebie! Spotkania z autorami (w tym roku gośćmi Spotkań z Fantastyką będą Eugeniusz Dębski, Andrzej Wronka, Kazimierz Kyrcz, Michał Górzyna, Franciszek Piątkowski, Daniel Mróz, Jakub Piesta), prelekcje, panele dyskusyjne, warsztaty, konkursy i turnieje, Cosplay,  a także gry planszowe, sekcję gier bitewnych, sekcję starych komputerów, panel Mangi & Anime, sesje RPG, larpy. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na fanpage imprezy na facebooku:   https://www.facebook.com/stalowafantastyka/, zapraszamy również na stronę wydarzenia:  ssf.net.pl oraz na Discorda: https://discord.gg/UU98Pj8fyZ

Na realizację VII Stalowowolskich Spotkań z Fantastyką Stowarzyszenie Stal Fiction otrzymało dofinansowanie ze środków Gminy Stalowa Wola oraz dofinansowanie ze środków Powiatu Stalowowolskiego. 

You May Also Like