Obecność metali ciężkich na plaży nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Wiem, że się powtarzam z tym sucharem w tytule, ale jakoś mi to zawsze pasuje :). Już w sobotę 15 lipca o godz. 17:00 w Wake Parku TBG przy Jeziorze Tarnobrzeskim, rozpocznie się III edycja Metalu Pod Palmami. Pipa w końcu posłucha trochę lepszej muzyki niż z TikToka.

Trzecia edycja Metalu Pod Palmami w tarnobrzeskim Wake Parku nad jeziorem powraca z rozmachem z największym składem do tej pory. Już w sobotę 15go lipca wystąpią dla was Inverted Mind, Blindfolded, Sauerkraut i tarnobrzeski Piramide.

Start planowany jest o godzinie 18:00, jednak zapraszamy bardzo serdecznie wcześniej wygodnie się rozsiąść na leżakach i spróbować bardzo dobrego piwa na plaży z widokiem na piękne tarnobrzeskie jezioro.

Drzwi: 17:00
Start: 18:00
Cena biletu: 25zł

Rozpiska:

SAUERKRAUT
SARS
BLINDFOLDED
INVERTED MIND
PIRAMIDE

—————————————————————

INVERTED MIND

Trio z Krakowa reprezentujące mieszankę sludge i post metalu. Na scenie od 2011 roku. Dźwięki wytwarzane przez zespół zakorzenione są w najczarniejszych odmętach duszy. Muzyka i teksty niosą ze sobą zniszczenie, psychozę i brak nadziei. Twórczość grupy to obowiązkowa pozycja dla fanów Crowbar, Amenra, Obscure Sphinx.

https://www.facebook.com/InvertedMind
https://www.invertedmind.pl

—————————————————————

BLINDFOLDED

Mody, pięciosobowy zespół grający muzykę z pogranicza gatunków takich jak Death/Black/Thrash Metal z elementami progresywnymi. Cechuje ich świeże podejście do muzyki metalowej, duża ilość energii, brutalności i niebanalne melodie. Tekstami i muzyką eksplorują motywy dotyczące mitologii, religii, historii i ściśle powiązanymi z nimi problemami ludzkiej psychiki.

https://www.facebook.com/blindfolded.band1
https://www.youtube.com/channel/UCiRmjOmyJwLQk_Ajmhi4GJw

—————————————————————

SARS

Rzeszowski zespół SARS, działający od 2018 zaprezentuje wam mieszanke na pograniczu death/metal-core’a.
W 2021 roku wydali EP-ke „thRough Reality”.

https://www.facebook.com/SARSband
https://www.youtube.com/watch?v=XROoZ2NnxNY
https://www.youtube.com/watch?v=pC8sfpV2x-Y
https://www.youtube.com/watch?v=T-8VunPdGXQ

—————————————————————

SAUERKRAUT

Sauerkraut to pięcioosobowy projekt z podkarpacia, prezentujący szerokopojęty crossover (thrash, hardcore, metal/rock alternatywny). Poważną działalność zespół rozpoczął w 2019 roku po uformowaniu się obecnego składu zespołu. W maju 2022 roku odbyła się premiera debiutanckiej EP „Bloody stew”. W chwili obecnej zespół koncertuje i zbiera pozytywne recenzje ze swoich występów.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100048270792087

—————————————————————

PIRAMIDE

Tarnobrzeska heavy metalowa formacja z mocnym damskim wokalem na froncie. Można usłyszeć zarówno i ciekawe zagrania, melodyjne zwrotki, jak i ciężkie, okraszone screamem i growlem, breakdowny.

https://www.facebook.com/piramidetbg

Strona wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1332271017685744/?active_tab=discussion

You May Also Like