Pierwszy informator o zajęciach w Tarnobrzegu

Autorzy aplikacji mobilnej Tu Tarnobrzeg wydali pierwszy informator o zajęciach dla dzieci, młodzieży i dorosłych na sezon 2023/24. W jednym miejscu zebrano ofertę 34 lokalnych organizatorów, a sam informator został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Dariusza Bożka.

W dniu 28 sierpnia, na stronie tutarnobrzeg.pl/informator została opublikowana elektroniczna wersja informatora Zajęcia w Tarnobrzegu, którą każdy może bezpłatnie pobrać na swój telefon lub komputer. Informator będzie dostępny także w wersji drukowanej, a dostać go będzie można m.in. na Tarnobrzeskich Targach Wolnego Czasu organizowanych 9 września na hali MOSiR.

W informatorze mieszkańcy będą mogli znaleźć ponad 160 zajęć od 34 organizatorów, na które zapisy już się rozpoczęły lub będą niedługo możliwe. Wśród nich można znaleźć zajęcia sportowe, gimnastyczne, taneczne, kreatywne, plastyczne, muzyczne, teatralne i wiele innych. Od boksu i jogi, po szachy czy brydża. Każdy – niezależnie od wieku – będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Informator można pobrać bezpłatnie na stronie https://tutarnobrzeg.pl/informator . Wszystkie zajęcia przedstawione w informatorze można znaleźć także w aplikacji mobilnej Tu Tarnobrzeg dostępnej w sklepach Google Play i App Store.

You May Also Like