Rowerem po zdrowie

Prezydent Miasta Tarnobrzega Dariusz Bożek zaprasza mieszkańców z całymi rodzinami, kolarzy, osoby, które lubią spędzać czas na rowerze i te, które chcą spotkać się z medalistami, olimpijczykami Mieczysławem Nowickim oraz Tadeuszem Mytnikiem na rowerową przejażdżkę z Mistrzami Świat. W ramach akcji „Rowerem po zdrowie” namawiamy mieszkańców Tarnobrzega do aktywności ruchowej i pokazujemy, że na rowerze można jeździć w każdym wieku.

Spotkanie organizuje FUNDACJA ZATRZYMAĆ CZAS, a program jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.  

Spotkanie i przejażdżka rozpocznie się na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu w niedzielę, 3 września 2023 r., o godzinie 11.00.  

Trasa o długości ok. 20 km wiedzie po okolicy Tarnobrzega i zakończy się nad Jeziorem Tarnobrzeskim, gdzie będzie można porozmawiać z Mistrzami i posłuchać opowieści kolarskich o dawnych czasach i obecnych.

Przejażdżka rowerowa będzie jazdą zupełnie na luzie, będzie czystą rekreacją oraz miłą rozmową. Mistrzowie opowiedzą o wielu przygodach ze swojej kariery, odpowiedzą także na zadane pytania. Podczas tej części można będzie zrobić sobie zdjęcia z kolarzami, a każdy z uczestników otrzyma certyfikat z Autografem. Zapraszamy.

Info: UM

You May Also Like