MROCKFEST 2023

Po dwóch latach przerwy na deski Tarnobrzeskiego Domu Kultury powraca muzyczna impreza MROCKFEST. Festiwal organizowany od samego początku (stąd też jego nazwa) przez tarnobrzeskie Stowarzyszenie M-Rock.

Na przestrzeni lat bardzo różnie wyglądały poszczególne odsłony tego festiwalu. Początki to koncerty lokalnych zespołów w małych, tarnobrzeskich salach. Po drodze była edycja zrealizowana nad Jeziorem Tarnobrzeskim, gdzie gwiazdą był warszawski zespół Komety. Dopiero dwa ostatnie festiwale miały swoje miejsce w TDK-u. To właśnie tutaj robiliśmy MROCKFEST z udziałem takich zespołów jak na przykład: Closterkeller, Dezerter, Moriah Woods, Fertile Hump i wiele innych.

W tym roku Stowarzyszenie M-Rock przypomni o sobie festiwalem, który będzie przypominał jego początki. 14 października o godzinie 18:00 zagrają zespoły z Tarnobrzega (Piramide, Fast Fingers, Blindfolded, Strefa Jazz) oraz z Sandomierza (S.N.O.W.). A więc oprócz sentymentalnego powrotu do czasów, gdy grały garażowe, czasami zupełnie amatorskie zespoły, M-Rock zrealizuje swoją ideę promowania lokalnych, mniej znanych zespołów. Będzie zatem na pewno rodzinnie i koleżeńsko, bo przecież w takiej małej społeczności wszyscy się znają.

Będzie Czadowa Giełda z muzyką na starych nośnikach, będzie zbiórka pieniędzy na Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Machowie. I będzie przede wszystkim bardzo głośno i gitarowo, ale to chyba wiedzą wszyscy, którzy choć raz byli na koncercie organizowanym przez Stowarzyszenie M-Rock.

Lineup Festiwalu

 Strefa Jazz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100093873934844

Blidnfolded

https://www.facebook.com/blindfolded.band1

Piramide

https://www.facebook.com/piramidetbg

Fast Fingers

https://www.facebook.com/thefastfingers

S.N.O.W

https://www.facebook.com/SNOWBAND

Darmowe wejściówki dostępne do odebrania w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

PLANOWNE GODZINY KONCERTÓW:

17:30 OTWARCIE OBIEKTU
18:00 STREFA JAZZ
18:50 BLINDFOLDED
19:40 PIRAMIDE
20:25 FAST FINGERS
21:20 S.N.O.W.

Więcej informacji oraz regulamin imprezy dostępny jest na stronie:

www.mrock.com.pl/mrockfest

You May Also Like