Wernisaż w Wozowni FRAM + techno party

Kolektyw Kulturalny What`s That Noise oraz Wozownia FRAM zapraszają na wernisaż wystawy mieleckiego artysty digitalowego Marcina Zygmunta. Wystawa składa się z 23 grafik oraz części przedstawiającej animacje komputerowe. Wozownia słynie z niestandardowych pomysłów. Tak będzie i tym razem. Wernisaż mieleckiego artysty – mroczny, industrialny, z elementami sztucznej inteligencji – będzie zwieńczony techno party. Swojego seta na żywo zagra Paweł Błasiak.

Marcin „Zygomir” Zygmunt – mielecki artysta nurtu digital art. Zajmuje się grafiką 3D, fotogrametrią, fotografią, dronowaniem, filmowaniem, AI, VFX i muzyką. W swoich pracach wykorzystuje przede wszystkim narzędzia takie jak: Blender, 3Df Zephyr, Photoshop, urozmaicając niekiedy fotografie montażem z elementami sztucznej inteligencji wykonanymi w Disco Diffusion i Stable Diffusion. Eksperymentuje z technologiami takimi jak NeRF i GaSp. Inspiracje do swoich dzieł czerpie głównie z mrocznego sci-fi oraz prac takich twórców jak: Hans Rudolf Giger, Zdzisław Beksiński, czy bardziej współczesnych jak Sarper Baran, Billelis, Stuz0r, czy Alberto Mielgo. Swoje prace pokazuje głównie w social mediach. W świecie realnym miał swoją wystawę w Mielcu oraz w Warszawie przy okazji prowadzenia warsztatów z fotogrametrii w ramach Sodowego Festiwalu na Żoliborzu.
https://www.instagram.com/zygomir/

Paweł „Hardpunx” Błasiak – tarnobrzeski pasjonat i twórca muzyki elektronicznej. Wierny twardemu, fabrycznemu techno rodem z niemieckiego klubu Tresor. Grał z takimi DJ-ami jak Diana D’Rouze, Angelo Mike, Milena Głowacka, Michał Jabłoński, TAKA, Hellboy, Mourner, Alchemik, Gillu aka Harmoniusz, Melodee, Jazzu i wielu innych. Organizator cyklu imprez Beach House Party nad Jeziorem Tarnobrzeskim, Call me Baby (Roots Pizza -Tarnobrzeg) Deep Contact (Street Games, Bocianówka Górne Gniazdo – Tarnobrzeg). Grał na festiwalu Get Me High Na Świeżym 2019 (Rzeszów), w Labiryncie (Stalowa Wola), Hadesie (Mielec). Muzycznie stale się rozwija, poszukując nowych, niezwykłych brzmień. W jego setach słychać dużo przestrzeni i rewerbu, które nie pozwolą ustać w miejscu.
https://www.mixcloud.com/hardpunx/
https://www.instagram.com/hardpunxdj

18 listopada (sobota) 2023, godz. 19:00
Wozownia FRAM w Parku Dzikowskim
ul. Sandomierska 27, Tarnobrzeg
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Sponsorem wydarzenia jest firma METRIA wytwórca elementów z tworzyw sztucznych.

You May Also Like