1 grudnia Nocny Kochanek zagra w TDK

Nocny Kochanek zawita do Tarnobrzega! Już w najbliższy piątek – 1 grudnia, w Tarnobrzeskim Domu Kultury, odbędzie się koncert będący częścią trasy „O JEDEN KONCERT ZA DALEKO – CZĘŚĆ 2”, promującej ich najnowszy, czwarty album studyjny „O Jeden Most Za Daleko”.

Album „O Jeden Most Za Daleko” to prawdziwa uczta dla miłośników różnorodności w muzyce rockowo-metalowej. Zespół, będąc w stanie zgrabnie żonglować między akustycznymi rockowymi brzmieniami przypominającymi Boston, energicznym rock and rollem à la Van Halen, klasycznym metalem w stylu Iron Maiden i Judas Priest, a także cięższymi dźwiękami à la Iced Earth czy Metallica, pokazuje swoją wszechstronność i talent.

Nocny Kochanek, znany ze swojego klasycznego heavy metalowego brzmienia i inspiracji legendami gatunku, oferuje coś więcej niż tylko muzykę. Ich teksty, pełne specyficznego humoru i oparte na faktach, czasami nawet autentycznych, dostarczają unikalnej mieszanki zabawy i refleksji. W „Numerze z Banjo” zespół nawet eksperymentuje z banjo, co stanowi ciekawostkę i świadectwo ich muzycznej odwagi.

Koncert w TDK-u to nie tylko okazja, by usłyszeć na żywo utwory z najnowszego albumu, ale również szansa na doświadczenie wyjątkowego połączenia ciężkiego metalowego brzmienia z lekkością i humorem, które są znakami rozpoznawczymi Nocnego Kochanka. Przygotujcie się na wieczór pełen energii, humoru i doskonałej muzyki.

Nie przegapcie tej niezapomnianej nocy z Nocnym Kochankiem w Tarnobrzegu – to będzie wyjątkowe spotkanie z polskim heavy metalem, które zostanie w pamięci na długo! Bilety można jeszcze nabyć na stronie www.KupBilecik.pl

Serdecznie zapraszamy.

You May Also Like