Norbi gwiazdą tarnobrzeskiego finału WOŚP

Znamy program tarnobrzeskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncertową gwiazdą wieczoru będzie Norbi, ale finał to nie tylko gwiazda wieczoru.

Jak ma przebiegać tegoroczny finał informuje Olga Cichy – szefowa sztabu

Rozpoczniemy na sportowo i słodko. Do programu wraca tarnobrzeska edycja biegu, który ma na celu wyrażenie solidarności z chorymi na cukrzycę, oraz propagowanie akcji „Policz się z cukrzycą” – programu autorskiego Fundacji WOŚP, a także Programu Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Start biegu zaplanowaliśmy na godzinę 11:00, a cała trasa poprowadzona jest na terenach zielonych nad Wisłą.

Na słodko zaczniemy dzień trzecią już edycją Tarnobrzeskiej Bitwy o Złoty Wałek. Do wzięcia udziału w naszym konkursie zapraszamy wszystkich chętnych. Ciasto oraz kartę informacyjną należy dostarczyć w dniu Finału tj. 28.01.2024 do Tarnobrzeskiego Centrum Seniora mieszczącego się przy Placu Bartosza Głowackiego 34 w Tarnobrzegu w godzinach od 9:30 do 11:00. 

Inną aktywnością do której serdecznie zapraszamy, to wspólne morsowanie nad Jeziorem Tarnobrzeskim! Klub BodyMors serdecznie zaprasza, do wspólnej kąpieli w czystych i chłodnych wodach jeziora. Wejście do wody w samo południe.

Atrakcje na Placu Bartosza Głowackiego rozpoczną się około godziny 14:00, wtedy główny plac w mieście przejmą służby mundurowe. Straż Pożarna, Policja, Wojska Obrony Terytorialnej z 3. Podkarpackiego Bataliony Obrony Terytorialnej oraz grupa Dark Hoods zaprezentują się dla Państwa z wozami, quadami i innymi atrakcjami. Serdecznie zapraszamy zwłaszcza tych najmłodszych, którzy będą mieli wyśmienitą okazję do sprawdzenia z czego składa się wóz strażacki, co jest na wyposażeniu policyjnego radiowozu czy to jak bardzo zakamuflowany jest wojskowy quad.
Od godziny 16:00 na scenie pojawią się pierwsi wykonawcy – muzycznie zaprezentuje nam się YAMAHA ze Szkoły Muzycznej w Tarnobrzegu, Studio Wokalne „Sing Sing” oraz Paulina Kodyra. Swój pokaz będą mieli także strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu.

Pokaz tańca w wykonaniu Akademii Tańca Art Dance Marty Bednarskiej oraz występ zespołu MonoGraM zaplanowany jest na godzinę 17:00.

O godzinie 18:00 stały punkt tarnobrzeskiego grania – LICYTACJE! O tym co będzie można wylicytować na tarnobrzeskim rynku poinformujemy już niebawem. O 18 także rozstrzygnięcie III Tarnobrzeskiej Bitwy o Złoty Wałek.

O 19:00 na scenie zaprezentuje się Gwiazda Wieczoru: Norbi! Po koncercie zapraszamy na wspólne Światełko Do Nieba.

Oprócz imprezy głównej, wraz z naszymi przyjaciółmi zapraszamy na Imprezy Towarzyszące 32. Finału WOŚP w Tarnobrzegu.

You May Also Like