Norbert Kolano i Grażyna Potańska zarejestrowali komitety wyborcze

O ile Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Potańskiej chyba nikogo nie zaskakuje, bo zapowiedzi były dość głośne i wyraźne, o tyle o kolejnej próbie Norberta Kolano w ramach Komitetu Wyborczego Wyborców Norbert Kolano Zawsze Blisko Mieszkańców jeszcze nie wszyscy słyszeli. Pan Norbert to były szef lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. To już czwarty i piąty potwierdzony przez KBW tarnobrzeski komitet wyborczy.

Swoją kandydaturę zgłaszał już w roku 2018, ostatecznie start w wyborach prezydenckich, jak i wystawienie własnej listy do Rady Miasta nie doszły do skutku.
Pełnomocnikiem komitetu Zawsze Blisko Mieszkańców jest Norbert Kolano, pełnomocnikiem finansowym Zofia Kolano. W przypadku KWW Grażyny Potańskiej pełnomocnikiem jest Marcin Tomasz Potański, a pełnomocnikiem finansowym Renata Krawczyk. Nie wiem czy to ta sama osoba startowała 4 lata temu z PiSu, czy to przypadkowa zbieżność, ale przymierzam się do tekstu o wędrówkach miedzy listami.

Według zapowiedzi powinniśmy mieć jeszcze dwa komitety – Tomasza Stróża, dyrektora LO Jachowicza i Norberta Mastalerza, byłego prezydenta, szefa lokalnych struktur PO, ale krążyły po mieście informacje, że mogą być niespodzianki. Na zgłoszenia jest jeszcze kilka dni, wkrótce wszystko się wyjaśni.

O zarejestrowanych wcześniej komitetach pisałem w poniższych tekstach:

A wszystkim, do których jeszcze nie dotarła, polecam wczorajszą tygodniówkę

You May Also Like