Szkoła Pływania Nowy Sącz

Szkoła pływania, która od 2016 roku zmienia oblicze nauki pływania w Nowym Sączu i całym regionie Sądecczyzny. Wyróżnia się dzięki połączeniu profesjonalizmu i pasji, z którymi podchodzimy do nauczania pływania. Każdy z instruktorów to nie tylko wykwalifikowany specjalista, ale również entuzjasta pływania, który przez lata zgłębiał tajniki tej dyscypliny. Dzięki temu możemy zaoferować kursantom nie tylko solidne podstawy, ale również wiedzę, która pozwoli im na ciągły rozwój i doskonalenie techniki w każdym stylu pływackim.

Rozumiemy, że każdy człowiek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Nauka pływania, którą przekazujemy opiera się na pokazaniu prawidłowej techniki w danym stylu pływackim, objaśnieniu i dobraniu odpowiednich ćwiczeń. Nasze metody nauczania są zawsze dostosowane do potrzeb i możliwości ucznia, co inspiruje i motywuje do systematycznego rozwoju umiejętności pływackich. Wiedza, którą przekazujemy, obejmuje nie tylko techniki pływackie, ale również zasady bezpiecznego zachowania się na basenie i otwartych akwenach. 

ZAPISY I INFORMACJA

Instruktor pływania: EMIL SIEDLARZ
Telefon: 887 733 552
E-mail: kontakt@emilsiedlarz.pl
Strona: www.emilsiedlarz.pl, www.topswim.pl
Facebook: nowy sącz szkoła pływania

Oferta Szkoły Pływania

  • indywidualne lekcje pływania dostosowane zarówna do dzieci, jak i dorosłych,
  • zajęcia grupowe z nauki pływania dla dzieci oraz dorosłych,
  • doskonalenie techniki pływania we wszystkich stylach, skokach startowych i nawrotach,
  • zajęcia grupowe dla przedszkoli i szkół,
  • zajęcia Baby Swim dla niemowląt

Indywidualne lekcje pływania

Oferta indywidualnych lekcji pływania jest skierowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych z Nowego Sącza, którzy chcą nauczyć się pływać lub doskonalić swoje umiejętności w swoim tempie i dogodnym terminie. Indywidualne podejście pozwala na dopasowanie tempa nauki oraz metod nauczania do indywidualnych potrzeb, umiejętności oraz priorytetów kursanta. Dzięki temu, każdy uczestnik może osiągnąć maksymalne rezultaty w optymalnym czasie, niezależnie od tego, czy jego celem jest nauczenie się pływać, poprawa techniki, czy przygotowanie do zawodów pływackich.

Zajęcia grupowe pływania

Zajęcia grupowe pływania dla dzieci oraz dorosłych to doskonała okazja do nauki, wspólnej rywalizacji i integracji. Pod okiem doświadczonych instruktorów uczestnicy uczą się podstaw pływania, bezpieczeństwa na wodzie oraz 4 sportowych technik pływackich. Zajęcia grupowe są również świetną okazją do nawiązywania nowych znajomości oraz wzajemnej motywacji do nauki. Grupy są starannie dobierane pod względem wieku oraz umiejętności uczestników, aby każdy mógł czuć się komfortowo i skorzystać jak najwięcej z zajęć.

Doskonalenie techniki pływania

Oferta obejmuje też doskonalenie techniki pływania we wszystkich stylach, skokach startowych i nawrotach. Program ten jest skierowany do osób, które już potrafią pływać, ale chcą ulepszyć swoją technikę, zwiększyć szybkość i efektywność pływania, czy też przygotować się do zawodów pływackich. Zajęcia te prowadzone są zarówno indywidualnie, jak i w małych grupach, aby maksymalnie skoncentrować się na technicznych aspektach pływania, korygowaniu błędów i doskonaleniu stylu.

Zajęcia grupowe dla przedszkoli i szkół

Specjalnie opracowane przez nas programy zajęć grupowych dla przedszkoli i szkół z Nowego Sącza, które mają na celu nie tylko naukę pływania, ale również promowanie aktywności fizycznej i bezpiecznego zachowania się na wodzie wśród najmłodszych. Zajęcia te są doskonałą okazją do rozwijania umiejętności motorycznych dzieci, budowania ich pewności siebie w wodzie oraz kształtowania pozytywnych nawyków związanych z aktywnością fizyczną. Programy te są dostosowane do wieku i możliwości uczestników oraz prowadzone w sposób zabawowy, aby zachęcić dzieci do aktywnego uczestnictwa i czerpania radości z pływania.

Więcej na stronie www: szkoła pływania nowy sącz, chełmiec nauka pływania

Zajęcia Baby Swim

„Baby Swim” – wyjątkowy program pływania dla niemowląt, który zapewnia doskonałą okazję do wspólnego spędzania czasu z maluchem w wodnym świecie! Zapraszamy niemowlęta z Nowego Sącz, Chełmca i okolic.

Dla kogo?
Program jest skierowany do dzieci z opiekunami, rozpoczynającymi przygodę z wodą już od 3. miesiąca życia.

Czas trwania:
Każde spotkanie w basenie trwa około 30 minut – idealny czas, aby maluch mógł cieszyć się wodą bez przemęczenia.

Cel zajęć:
Kurs pływania dla niemowląt i małych dzieci odbywa się z aktywnym udziałem rodziców lub opiekunów. Wchodząc razem do wody, poprzez różnorodne ćwiczenia i zabawy, nie tylko wspieracie rozwój motoryczny dzieci, ale także budujecie silną emocjonalną więź. Zajęcia mają na celu adaptację maluchów do środowiska wodnego, kształtowanie podstawowych umiejętności pływackich oraz promowanie zdrowego stylu życia od najmłodszych lat.

Baseny: Nowy Sącz | Chełmiec | Korzenna

Aqua Centrum Chełmiec – kryta pływalnia w Chełmcu

Adres: ul. Marcinkowicka 9, 33-395 Chełmiec
Czynne: poniedziałek – niedziela w godz. 6:00 – 22.00

MOSiR Nowy Sącz – kryta pływalnia w Nowym Sączu

Adres: ul. Nadbrzeżna 36, 33-300 Nowy Sącz
Czynne: poniedziałek – niedziela w godz. 8:00 – 20.00

Centrum Sportu i Rekreacji w Korzennej

Adres: Korzenna 324, 33-322 Korzenna
Czynne: poniedziałek – piątek w godz. 13:00 – 21:00, sobota – niedziela w godz. 10:00 – 21:00

Artykuł sponsorowany