Wynajem Manitou – ładowarki, podesty i inne na wyciągnięcie ręki

Czy zastanawiałeś się kiedyś ile możliwości dało by Ci korzystanie w firmie z tak zaawansowanych sprzętów jak ładowarki, podnośniki czy zwyżki? Teraz nie musisz już się zastanawiać! Wypożycz dowolne urządzenie, sprawdź jak działa a potem naucz się korzystać z niego na co dzień. Zobacz, ile nowych zleceń możesz zyskać wybierając maszyny na wynajem Manitou!

Ładowarki teleskopowe, zwyżki, podnośniki – oferta Manitou

Dlaczego właśnie Manitou? Ten znany producent wózków jezdniowych podnośnikowych oraz maszyn budowlanych i wszelkiego typu sprzętu ciężkiego – od wielu lat dostarcza do klientów urządzenia, które są niezwykle zaawansowane technologicznie, a przy tym łatwe w obsłudze. Wynajem maszyn Manitou to gwarancja sukcesu pracy na każdym etapie, który wspomagają urządzenia – począwszy od odbioru zamówień, przez transportu ładunków, składowanie, unoszenie aż po prace związane z podnoszeniem pracowników na duże wysokości robocze.

W swojej ofercie marka Manitou posiada:

 • wózki widłowe czołowe – zarówno w wersji z napędem spalinowym, jak i elektrycznym,
 • przeznaczone do pracy na zewnątrz – wózki widłowe terenowe,
 • zaawansowane wózki i ładowarki teleskopowe o dużym udźwigu,
 • zwyżki nożycowe służące do stabilnego podnoszenia pracowników,
 • a także podnośniki koszowe o bardzo dużym zasięgu ramienia teleskopu.

Co zyskujesz na wypożyczeniu wózków jezdniowych?

wózki-na-wynajem

Jakie są korzyści z wyboru opcji wynajmu urządzenia podnośnikowego? Zalet tego rozwiązania jest wiele. Przede wszystkim, najczęściej z wynajmu korzystają przedsiębiorstwa, które potrzebują zaawansowanego sprzętu jedynie do wykonania konkretnego zadania w krótkim, określonym okresie czasu. Możliwość wynajmu już na 1 dzień sprawia, że przedsiębiorcy mogą w zależności od potrzeb i postępów pracy dostosowywać wybór urządzeń. W przypadku, gdy firmy pozyskują zróżnicowane zlecenia, które wymagają różnych rodzajów maszyn – właściciele nie zawsze mogą pozwolić sobie na zakup wszystkich urządzeń. I wtedy właśnie rozwiązaniem jest wynajem.

Samo w sobie wypożyczenie sprzętu również niesie ze sobą wymierne korzyści. Przede wszystkim:

 • osoba, która wypożycza sprzęt nie musi martwić się formalnościami takimi jak rejestracja urządzenia, jego przeglądy, resurs itd.;
 • każda maszyna wypożyczana jest na ściśle określony czas i wynajmujący płaci tylko i wyłącznie za ten okres;
 • przedsiębiorca nie musi przejmować się tym w jaki sposób ma długofalowo dbać o stan techniczny wózka, wszelka renowacja czy wymiana części wynikająca z naturalnego ich zużycia się leży po stronie wypożyczalni.

Zaletą wypożyczalni jest również możliwość wynajęcia osprzętu do wózków podnośnikowych, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można zmienić ich charakter. Osprzęt do wózków widłowych czy teleskopowych to m.in. łyżki, pozycjonery, kosze i tym podobne.

Wynajem ładowarki teleskopowej Manitou

wózek-widłowy-w-pracy

Jedną z najczęściej wybieranych opcji w wypożyczalniach jest wynajem ładowarek teleskopowych. Te zaawansowane maszyny sprawdzają się w pracach na zewnątrz, gdy konieczne jest bezpieczne przetransportowanie wielotonowych i/lub wielkogabarytowych elementów. Wybierając odpowiedni dodatkowy osprzęt ładowarka teleskopowa może zyskać także inne funkcje – np. możliwość unoszenia pracowników w koszu.

Wynajem ładowarki teleskopowej to doskonałe rozwiązanie praktykowane głównie w branży budowlanej, gdzie liczy się duży udźwig oraz istotne jest dostarczenie dużej ilości materiałów w odpowiednim czasie.

Podnośniki nożycowe oraz koszowe to dużych gabarytów maszyny, na których zakup nie zawsze może pozwolić sobie każde przedsiębiorstwo. Wtedy właśnie na pomoc przychodzi wypożyczalnia, gdzie wynajem maszyn oferowany jest klientom w atrakcyjnych cenach.

Zwyżki nożycowe i podnośniki koszowe na wynajem

ładowarka-teleskopowa-na-wynajem

Gdy potrzebne jest uniesienie pracowników na dużą wysokość można zdecydować się na wynajem ładowarki teleskopowej z dodatkową, montowaną platformą, jednak znacznie lepszym rozwiązaniem jest wybór zwyżek lub podnośników koszowych na wynajem Manitou. Firmy korzystają z tego typu urządzeń, gdy pracownicy muszą samodzielnie wykonać zadania w trudno dostępnych miejscach. Mogą to być zarówno prace:

 • budowlane,
 • renowacyjne,
 • porządkowe,

a także wszystkie, w którym firmom potrzebne są maszyny, które dotrą na dużą wysokość i zapewnią dobrą dostępność do trudno osiągalnych miejsc.

W przeciwieństwie do rusztowań zaletą zwyżek jest brak konieczności czasochłonnego rozkładania oraz składania konstrukcji, a podnoszenie platformy odbywa się za pomocą mechanizmów, dzięki czemu obsługujący je pracownicy nie muszą wkładać wysiłku w obsługę maszyny.

Podsumowanie

dokumenty

Wynajem maszyn Manitou to nowe możliwości dla Twojego biznesu. Duża wysokość podnoszenia oraz duży udźwig urządzeń do wypożyczenia pozwalają na wykonanie znacznie większej ilości pracy niż na co dzień. Czy to wynajem długoterminowy czy krótkoterminowy warto sprawdzić ofertę wypożyczalni, by móc wybrać idealnie sprawdzone, wydajne maszyny do wymagającej pracy.

Artykuł sponsorowany