Innowacyjne rozwiązania w obiektywach Sigma

Od obiektywów marki Sigma możesz się spodziewać niezawodności, nietypowych parametrów i atrakcyjnych cen.

Wysokiej klasy obiektywy Sigma w dobrej cenie

Marka Sigma to jeden z najbardziej znanych producentów obiektywów, aparatów i innych akcesoriów fotograficznych. Japońskie obiektywy Sigma to przede wszystkim doskonała jakość oraz nowoczesna technologia. Ich ogromnym atutem jest fakt, że można je dostać z systemem mocowań kompatybilnym odpowiednio z korpusami różnych marek: Canona, Nikona, Pentaxa, Sony E oraz Micro 4/3.

To nie wszystko! Obiektywy Sigma dostępne są w bardzo konkurencyjnych cenach, a szeroki wybór modeli pozwala każdemu znaleźć ten, który najlepiej spełni jego oczekiwania. To dlatego korzystają z nich zarówno amatorzy, jak i profesjonalni fotografowie, których sprzęt musi być niezawodny, a niekiedy przystosowany do pracy również w trudnych warunkach.

Jakie innowacyjne rozwiązania znajdziesz w obiektywach Sigma?

Obiektyw Sigma 18-35 mm f/1.8 to pierwszy na świecie model, który łączy w sobie zmienną ogniskową i stałą przesłonę. Dodatkowo pomiar rozdzielczości odbywa się tu za pomocą systemu A1 bazującego na matrycy Foveon (46 megapikseli). Przy użyciu tego obiektywu można wykonywać perfekcyjne zdjęcia artystyczne.

Obiektyw Sigma 70-200 mm F2.8 DG DN OS Sports to teleobiektyw o wysoce zaawansowanej konstrukcji optycznej i dużej odporności na warunki atmosferyczne. Umożliwia pracę w terenie, a także stabilizator optyczny z algorytmem OS2 i szybki napęd AF typu HLA (High-response Linear Actuator). Gwarantuje to nie tylko profesjonalnych zdjęć obiektów w ruchu, ale również nagrywanie doskonałej jakości filmów.

Obiektyw Sigma 105 mm f/1.4 A DG HSM duża ogniskowa i stała przesłona to idealny obiektyw do fotografii portretowej. 9-listkowa zaokrąglona przesłona pozwala osiągnąć plastyczne tło z subtelną gradacją. Precyzyjnie uszczelnione wrażliwe punkty obiektywu dają możliwość korzystania z niego nawet w mocno zapylonych miejscach czy podczas deszczu.

Chcesz uzupełnić swój sprzęt fotograficzny o obiektyw Sigma? Tu znajdziesz atrakcyjne propozycje, oferty w doskonałych cenach: https://notopstryk.pl/pl/producer/Sigma/10. Wybierz obiektyw, który pozwoli Ci realizować swoją pasję.

Artykuł partnera