Miasto ogłosiło przetarg na budowę boiska przy SP nr 6

Ogłosiliśmy przetarg na budowę boiska wielofunkcyjnego z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 na os. Miechocin. Termin realizacji zamówienia to maksymalnie 227 dni, przy czym termin poniżej 220 dni i długość gwarancji są, oprócz ceny, kryteriami wyboru wykonawcy. Oferty można składać do 26 kwietnia.

Budynek o funkcji hali sportowej będzie obejmował dwie części – salę gimnastyczną i zaplecze sanitarno-szatniowe. Sala gimnastyczna o powierzchni 421m2 razem z zapleczem (szatnie, wc, kotłownia, magazyn, umywalnie itp.) zostanie połączona z budynkiem szkoły poprzez łącznik. W sali sportowej zaprojektowano boiska sportowe do piłki ręcznej, futsalu, piłki siatkowej, koszyków i badmintona. Hala sportowa ma być wyposażona m.in. w wirtualne strzelnice laserowe na 4 stanowiska strzeleckie, rozkładane na czas zajęć. Na płycie boiska będzie możliwość rozłożenia wykładziny ochronnej.

Konstrukcję szatni i łącznika zaprojektowano w systemie tradycyjnym, murowanym z pustaków ceramicznych, ze stropami gęstrożebrowymi. Konstrukcję sali gimnastycznej zaprojektowano z drewna klejonego, pokrycie dachu hali z blachy trapezowej.

You May Also Like