Małgorzata Zych tarnobrzeską kandydatką do PE

Małgorzata Zych jest, jak do tej pory, jedyną kandydatką z Tarnobrzega startującą w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na listach dużych komitetów nikt nie reprezentuje naszego miasta.

Listy kandydatów z KO, PiS, Lewicy, Trzeciej Drogi, Konfederacji i Polexitu przedstawiałem w poniższym tekście.

O ile w większych miejscowościach często trafiamy na wieloboistów, którzy kandydowali do parlamentu, samorządu terytorialnego i teraz próbują swoich sił w wyborach do Parlamentu Europejskiego, to tyle w Tarnobrzegu to sytuacja wyjątkowa. Jesienią 2023 Małgorzata Zych, kojarzona wcześniej z Konfederacją, została przedstawiona jako kandydatka PSL-Trzeciej Drogi do Senatu, po czym odwołano jej kandydaturę.
Edit: tu było jeszcze słówko opinii, ale kandydatka z użyciem bardzo nieprzyjemnych słów zagroziła mi pozwem w trybie wyborczym. A na co mi to?

W niedawnych wyborach samorządowych tarnobrzeska działaczka społeczna kandydowała z własnego komitetu na urząd Prezydenta Tarnobrzega i do Rady Miasta, zdobywając odpowiednio 656 i 111 głosów. Tym razem Małgorzata Zych reprezentuje KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY-NORMALNA POLSKA W NORMALNEJ EUROPIE, zajmując drugą pozycję na liście. Wydaje się, że te wybory mogą być najtrudniejsze.

You May Also Like