Cykl regat amatorskich Forbert Cup 2024

W sobotę rozpoczyna się cykl największych regat amatorskich na Jeziorze Tarnobrzeskim. Podstawowe założenia III edycji regat to integracja lokalnego środowiska żeglarskiego i amatorska rywalizacja na wodzie.

Cztery soboty, cztery ogniska i miejsce dla każdego, bez względu na to, czy posiada swój jacht, czy wystartuje na naszym, czy po prostu zechce poczuć wodniackiego ducha spędzając wspólnie czas na naszej przystani. Do zabawy zaproszeni są wszyscy, bez względu na wiek czy żeglarskie doświadczenie.
Regaty Forbet Cup 2024 realizowane będą w dwóch klasach OPEN: jachty kabinowe i jachty otwartopokładowe. Zapraszamy zarówno całe załogi, jak i pojedyncze osoby, firmy czy grupy znajomych.

Terminy kolejnych zmagań:
18 maja
22 czerwca
27 lipca
24 sierpnia

Dla zwycięzców poszczególnych regat i klasyfikacji generalnej − atrakcyjne nagrody rzeczowe. Szczegóły organizacyjne znajdziecie w Regulaminie. Po każdych regatach organizatorzy zapewniają coś dobrego na ruszt, ognisko z gitarą oraz możliwość noclegu.
Ze względów organizacyjnych, wszyscy chętni do udziału w imprezie zaproszeni są do zgłaszania swojego uczestnictwa
https://grupawoda.pl/regaty-na-jeziorze-tarnobrzeskim/ , a kibice do śledzenia na żywo zmagań na przystani na cyplu już od sobotniego południa.

Info/fot.: Grupa Woda

You May Also Like