Do grającej szafy grosik wrzuć – koncert w TDK

Młodzi wokaliści zapraszają do wspólnego śpiewania. 20 czerwca w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbędzie się koncert z prawdziwą listą przebojów.

Nostalgiczne i poważne, wesołe i skoczne, szalone i odważne – takie będą piosenki, które w czwartek 20 czerwca usłyszymy podczas koncertu na zakończenie sezonu artystycznego w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Wystąpią wokaliści z Łapu Capu i Studia Piosenki pod kierunkiem Anny Pintal. Usłyszymy współczesne hity znanych wykonawców, ale także przeboje sprzed lat. Motywem przewodnim będzie dawna szafa grająca z ulubionymi utworami, które zostaną wykonane na żywo. Soliści zaprezentują własne interpretacje popularnych piosenek i zaproszą uczestników do wspólnego śpiewania.

Koncert odbędzie się w czwartek 20 czerwca o godz. 18.00. Wstęp wolny.

To będzie kolejne wydarzenie podsumowujące rok pracy w kończącym się sezonie artystycznym w Tarnobrzeskim Domu Kultury. 14 i 18 czerwca odbędą się spektakle warsztatowe Grup Teatralnych MAGIK. Z kolei 17 czerwca zaplanowano Wieczór Muzyczny, w którym wystąpią instrumentaliści. 19 czerwca nastąpi otwarcie wystawy prac uczestników zajęć plastycznych. 21 czerwca natomiast powitanie wakacji i piknik nad Wisłą. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.

You May Also Like