Dzisiaj rusza Leoncino Revolution Rock’nRoll

Restauracja Leoncino nad Jeziorem Tarnobrzeskim zaprasza na Leoncino Revolution Rock’n’Roll. Rock’n’rollowy koncert na którym zagrają zespół „Rock’n’Roll Rebels” z Sosnowca oraz zespół z Tarnobrzega” Fast Fingers”. Wstęp wolny, start godzina 18:00. 15.06.2024

Rock’N’ Roll Rebels

ROCK’n’ROLL REBELS to trio generujące olbrzymią dawkę energii. Jeżeli usłyszycie w ich muzyce inspiracje Ramones, Misfits, Motorhead, Toy Dolls, The Replacements i podobnych bandów, to znaczy, że wszystko w porządku z waszym słuchem. Nie ma drugiej takiej kapeli w Polsce! Świetne riffy, wpadające w ucho melodie, napędzające jazdę bębny gwarantują banana na twarzy i ochotę do śpiewania razem z nimi.

Dobrą zabawę zapewniają:
Zbyszek „Zbychu” Gołębiowski – wokal, bass
Michał „Yogi” Bogdański – gitara, wokal
Bartek „Burek” Bargieł – perkusja.

Fast Fingers

Fast Fingers to muzyczna dobrze naoliwiona maszyna, po zderzeniu z którą Twój świat już nigdy nie będzie taki sam. To chodzący i oddychający dowód na to, że Rock’n’roll nie umarł i ma się świetnie!

Zespół powstał w 2018 roku w Tarnobrzegu. W 2020 r. wydał debiutancki album pt. Revolution. Muzyka Fast Fingers to ostre, szybkie garażowe granie czyli żywiołowy street rock&n&roll w jego najczystszej postaci. Gramy to co czujemy, śpiewamy o otaczającym nas świecie, ale przede wszystkim świetnie się przy tym bawimy. Dajemy 100 % siebie i 0-zero ściemy!
Cheers
Skład zespołu to 4 przeuroczych jegomości:
Mateusz Walski (Mati) – Perkusja
Michał Kopeć – Bas
Marcin Przybyś ( Przybas ) – Gitara i Wokal
Jurand (gość ma tak na imię nie potrzebuje ksywy ) Dul – Gitara

You May Also Like