Wystawcy mogą już zgłaszać udział w Jarmarku Dominikańskim

Rękodzieło, świątki, smakołyki, pamiątki – już wkrótce w Tarnobrzegu będzie można zakupić oryginalne i piękne rzeczy. Ruszyły zgłoszenia do udziału w Jarmarku Dominikańskim.

W tym roku Jarmark Dominikański odbędzie się już po raz 25. Tarnobrzeski Dom Kultury właśnie ogłosił nabór wystawców. Kto może się zgłosić? Rzemieślnicy, rękodzielnicy, twórcy ludowi, organizacje pozarządowe, osoby promujące własne wyroby. Główną część Jarmarku jak zawsze stanowi ekspozycja stoisk rękodzieła artystycznego i wytworów rzemiosła, a także producentów żywności tradycyjnej, regionalnej, lokalnej, zielarstwa, produktów wytworzonych zgodnie z zasadami ekologii. Mogą się zgłaszać także organizacje, koła gospodyń wiejskich, fundacje, stowarzyszenia, promujące swoją działalność, czy prowadzące warsztaty.

Aby zgłosić swój udział w Jarmarku należy wypełnić kartę zgłoszenia opublikowaną na stronie Tarnobrzeskiego Domu Kultury oraz zapoznać się z regulaminem. Kartę można złożyć osobiście, bądź pocztą tradycyjną lub mailem. Organizatorzy następnie potwierdzą, czy wystawca został zakwalifikowany do udziału w Jarmarku. Należy też wnieść opłatę, której wysokość pozostała na zeszłorocznym poziomie.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 12 lipca. Więcej informacji można znaleźć na stronie TDK www.tdk.tarnobrzeg.pl lub telefonicznie: 15 822-21-10 w. 32.

XXV Jarmark Dominikański odbędzie się 3 i 4 sierpnia na Placu B. Głowackiego. Stoiskom z rękodziełem i żywnością towarzyszyć będą występy artystyczne na głównej scenie. Będą także warsztaty, prezentacje i pokazy.

You May Also Like