Łukasz Mędrykowski odwołany ze stanowiska. Jakub Sudoł nowym prezesem TTBS

Zgodnie z oczekiwaniami prezes TTBS Łukasz Mędrykowski został odwołany ze stanowiska. Nowym prezesem został nasz forumowicz – Jakub Sudoł.

Jakub Sudoł posiada ponad 20-letnie doświadczenie w utrzymaniu technicznym i inwestycjach w zasoby mieszkaniowe i komunalne. Posiada wyższe wykształcenie, co gwarantuje kompetencje potrzebne do podejmowania skutecznych decyzji na rzecz rozwoju miasta. Jako aktywny członek społeczności Tarnobrzega, Jakub Sudoł był zaangażowany w poprawę warunków życia mieszkańców. Od trzech kadencji w Zarządzie Osiedla Stare Miasto. Rodzina Jakuba Sudoła od kilku pokoleń zamieszkała w Dzikowie.

Komentarz Prezydenta Łukasza Nowaka w tej sprawie.

– W dniu dzisiejszym nastąpiła długo oczekiwana przez mieszkańców zmiana na stanowisku prezesa Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Dotychczasowego prezesa Pana Łukasza Mędrykowskiego, zastąpił na tym stanowisku bardzo doświadczony w tematyce spółdzielczości Pan Jakub Sudoł. Bardzo mocno wierzę, że jego doświadczenie pozwoli spółce wyjść na prostą i pozwoli w przyszłości wrócić do budowy mieszkań czynszowych. Bardzo również ważne jest dla mnie, aby nowy prezes naprawił relacje z mieszkańcami i odbudował zaufanie do mieszkańców do Spółki. Tym samym chciałbym podziękować dotychczasowemu prezesowi za pracę w spółce TTBS – mówi Łukasz Nowak, Prezydent Tarnobrzega.

W niedawnych wyborach samorządowych Jakub Sudoł startował z listy Łukasza Nowaka, zdobywając niezły wynik – 189 głosów.

Fot. profil p. Jakuba, info UM.

You May Also Like